Majstorija Antonija za preokret Vest Hema, Everton siguran

Fudbaleri Vest Hema savladali su Lids u šestom kolu Premijer lige. Ekipa Dejvida Mojesa slavila je u gostima sa 2-1.

Gosti su bolje otvorili meč. Redale su se šanse ali ni Benrahma ni Antonio nisu mogli pogoditi. Zato jeste Rafinja za vodstvo Lidsa. Do kraja prvog poluvremena, Rafinja i Boven propustili su po šansu. U nastavku, gosti dolaze do izjednačenja autogolom Bovena. U samoj završnici susreta, gosti dolaze do pobjede nakon sjajnog poteza Antonija.

Everton je bio siguran te je golovima Tausenda i Dukurea savladao ekipu Noriča. Lester i Barnli su odigrali 2-2. Gosti su poveli autogolom Vardija da bi Vardi pogodio ina drugoj strani. Korne je vratio vodstvo svojoj ekipi ali je Vardi pogodio za 2-2. Votford i Njukasl odigrali su 1-1. Longstaf je doveo goste u vodstvo a Sar je domaćima donio bod.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leeds United West Ham United