Brentford u nadoknadi do pobjede, sjajne Vijerine izmjene za veliki povratak

Fudbaleri Brentforda savladali su Vest Hem sa 2-1 u sedmom kolu Premijer lige.

Gosti su sjajno otvorili meč. Mbeumo je imao dvije šanse, sjajno je šutirao i Toni ali nije bilo promjene rezultata. Ipak, gosti su na odmor otišli sa vodstvom. Kanos je šutirao, Fabijanski odbranio ali je Mbeumo naletio na odbijenu loptu i pogodio za vodstvo. Vest Hem je dominirao u nastavku ali se Brentford branio. Ipak, golom Bovena domaći su izjednačili. Kada se činilo da će meč završiti remijem, Visa u nadoknadi pogađa za pobjedu Brentforda.

Kristal Palas i Lester odigrali su 2-2. Gosti su golovima Ihenača i Vardija vodili 2-0 na poluvremenu. U nastavku, Vijera radi sjajan posao. Prvo je ubacio Olisea koji je smanjio na 2-1 a potom je u igru ubacio i Šlupa koji pogađa za konačnih 2-2.

Totenhem je na svom terenu savladao Aston Vilu sa 2-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League West Ham United Brentford