Derby County
Blackburn Rovers
Burnley
Brentford ponizio Čelsi, sigurne pobjede Sitija i Liverpula

Fudbaleri Brentforda priredili su veliko iznenađenje u 31. kolu Premijer lige. Ekipa Tomasa Franka deklasirala je Čelsi u gostima sa 4-1.

U prvom poluvremenu Čelsi je bio bolji ali nije bilo promjene rezultata. Domaći odlično otvaraju nastavak te dolaze do vodstva preko Ridigera. Međutim, gostima nije trebalo mnogo da naprave preokret. Za desetak minuta postigli su tri gola. Janot je prvo pogodio za 1-1. Potom je Eriksen donio preokret gostima da bi Janot pogodio za 3-1. U završnici susreta, Visa je postavio konačan rezultat.

Liverpul i Siti nastavili su trku u dvoje za titulu. Liverpul je u prvom meču kola savladali Votford sa 2-0. Poveli su domaći golom Žote da bi Fabinjo postavio konačan rezultat. Istim rezultatom, Siti je u gostima savladao Barnli a strijelci su bili De Brujne i Gindogan.

U ostalim susretima, Brajton i Norič odigrali su 0-0, Lids i Sautempton 1-1 dok je Vulverhempton sa 2-1 savladao Aston Vilu.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Chelsea Brentford