Neum
Čapljina
Remi Igmana i Mostara

Ali Halilović, igman, Konjic

Na Gradskom stadionu u Konjicu odigrana je zaostala utakmica 16. kola  Prve lige pionira HNK –a između prvoplasirane ekipe  FK Igmana i  drugoplasiranog sastava NK Mostara. Do ovog susreta obje ekipe su imale isti broj bodova, 48. U prvom poluvremenu ovog derbija mreže su mirovale. U drugom poluvremenu  NK Mostar je u 52. minuti preko Ante Spajića stekao prednost od 0:1, da bi najbolji strijelac lige Ali Halilović u 67. minuti postavio konačnih 1:1, što je njegov 35 gol u ovoj sezoni.

Omladinski fudbal, 16. kolo Prve lige HNK –a za pionire, Igman – Mostar

FK Igman – NK Mostar 1:1 (0:0)

Konjic, Gradski stadion Konjic, gledalaca:100, glavni sudija : David Čule (Mostar – Kruševo), pomoćnici : Anis Kalajdžić (Mostar) i Antonio Marčinko (Čitluk), delegat : Armin Ćerić  (Čapljina), strijelci : 0:1 – Spajić (52), 1:1 – Halilović (67). Igrač  utakmice : Ali Halilović (Igman).

FK Igman : A. Ćosić, I . Špago, S. Špago, Kovačević, A. Macić, Madžak, Sivrija, H. Macić (od 48. R. Špago), E. Ćosić, Boloban, Halilović. Trener : Šefko Macić.

NK Mostar : Koso, Ćavar, Biokšić, Jozipović, Vuković, Spajić, Pušić, Žilić, Zorić (od 65. Markić), Arapović, Šunjić. Trener : Husein Rebac.