Reading
Bristol City
Preston North End
Novi trijumf Notingema i novi korak ka promociji

Fudbaleri Notingema nastavili su sa sjajnim igrama. Ekipa Stiva Kupera savladala je Blekpul u 40. kolu Čempionšipa sa 4-1.

Popularni ''Šumari'' odigrali su sjajno prvo poluvrijeme. Poveli su golom Zinkernagela a potom je Džonson postigao dva gola za ubjedljivu prednost Notingema. Saridž je u nastavku postigao i četvrti gol za goste dok je Konoli ublažio poraz svoje ekipe.

Ovom pobjedom Notingem je napravio još jedan korak ka eliti. Direktan plasman vrlo vjerovatno neće izboriti ali je put ka eliti kroz plej of itekako realan za nekadašnjeg dvostrukog šampiona Evrope.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Blackpool Nottingham Forest