Podrinje
Glasinac 1936
Drina HE
Protokol
Sudije: Luka Maletić (Bijeljina) [Glavni], Nemanja Jovanović (Bijeljina) [Pomoćnik], Vladimir Divčić (Bijeljina) [Pomoćnik],
Postava
Darko Popadić(G) , Radoje Gvozdenović , Nikola Avramović , Sergej Jurošević , Predrag Petrović , David Maksimović , Đorđe Bogičević , Elvis Jašarević (K), Nemanja Kosanić , Dušan Ćirković , Marinko Grujičić , REZERVE Omer Smajilović , Jovan Lazarević , Eldin Mujić , Luka Marinković , Stefan Lemez , Ragib Čirak , Marko Andrić ,
Postava
Adrijan Milanović(G) , Aleksandar Begenišić , Gavrilo Popadić , Rajko Komnenić (K), Tripo Jokanović , Nikola Đorđić , Lazar Mrkaić , Filip Vujović , Marko Ilić , Marko Vujović , Stefan Sudžum , REZERVE Aleksandar Milivojević , Obrad Vučković , Uroš Puhalo , Nemanja Kešeljević ,
Protokol
Ćirković srušio Hercegovac

Guber - Hercegovac 2:0

Danas je po hladnom i kišovitom vremenu u Srebrenici na svom terenu ekipa FK Gubera u prvom kolu nastavka prvenstva Druge fudbalske lige RS u grupi Istok, pobijedila ekipu FK Hercegovac iz Bileće.

Prvi gol za domaće postigao je u 33. minutu debitant u ekipi Gubera Dušan Ćirković.

Pet minuta kasnije ovaj put iz slobodnog udarca, Ćirković ponovo pogađa, za 2:0, rezultat sa kojim se otišlo na poluvrijeme.

U nastavku utakmice nije bilo promijene rezultata tako da je FK Guber zabilježio prvu pobjedu i tri boda u nastavku prvenstva. BRAVO!

Guber – Hercegovac 2:0 (2:0)

Srebrenica. Stadion: Vidikovac. Gledalaca: 0. Sudije: Luka Maletić (Bijeljina) [Glavni], Nemanja Jovanović (Bijeljina) [Pomoćnik], Vladimir Divčić (Bijeljina) [Pomoćnik], Strijelci: Dušan Ćirković 33', Dušan Ćirković 37', [Guber (Srebrenica)]; Žuti kartoni:

Guber: Darko Popadić (G) , Radoje Gvozdenović (73. Stefan Lemez), Nikola Avramović , Sergej Jurošević , Predrag Petrović , David Maksimović , Đorđe Bogičević , Elvis Jašarević (K) , Nemanja Kosanić , Dušan Ćirković , Marinko Grujičić (70. Jovan Lazarević)

Hercegovac: Adrijan Milanović (G) , Aleksandar Begenišić , Gavrilo Popadić , Rajko Komnenić (K) , Tripo Jokanović , Nikola Đorđić , Lazar Mrkaić , Filip Vujović , Marko Ilić , Marko Vujović , Stefan Sudžum