Prelijep gol BjeloŔa.
85'
Pogodio je za 3:0.
73'
Odličan udarac BjeloÅ”a, joÅ” bolja odbrana golmana gostiju, u nastavku akcije nova prilika za BjeloÅ”a, jedan gostujući igrač vadi loptu sa gol linije.
70'
Tukao je pravo u golmana. Nema gola.
64'
Penal
Neko je igrao rukom od ighrača Slobode.
63'
lijepu akciju domaćih na pravi način je zavrÅ”io Erić.
49'
Å ut na gol
FiniÅ” prvog poluvrmena dobre prilike su propustili Avdalović i Mandić.
44'
Odličan udarac, ali odlzai lopta preko prečke.
40'
Brz napad Slavije i odlična realizacija Stefana Arbinje.
32'
Ibjegao je ofsajd zamku, prevario golmana, ali je na povratnu loptu dobro reagovala odbrana gostiju