Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Velika šansa za Mahira Omerhodžića da možda reši pitanje pobednika u 76.minutu, okvir gola čuva goste.
76'
Žuti karton i za Marka Kostadinovića, kapitena Modriče.
Reporter iz Modriče Slađan Jeremić
Postava
Milan Trišić(G) , Mahir Omerhodžić , Stefan Pljevaljčić , Iury De Carvalho Lima , Draško Kuljanin , Marko Kostadinović (K), Dejan Limić , Ivan Živković , Jovan Nikić , Yuta Nishizaki , Ndombele Furtunato Da Silva , REZERVE Marko Đurić(G) , Dragan Radić , Mohammad Alizadeh , Stefan Janković , Darko Ilić , Obrad Simić , Radin Sayyar , Tarik Salkanović ,
Postava
Veljko Tamidžija(G) , Mihajlo Kralj , Bojan Sladojević , Marko Blanuša , Đorđe Đogić , Nikola Šuput , Nikola Ivić , Nikola Ćebić , Sergej Kalabić (K), Alonzo Peart , Danilo Savatić , REZERVE Mihajlo Kosta , Miloš Bajić , Dželal Skenderović , Nikola Jovandić , Aleksandar Jagodić , David Gajić , Luka Joldžić ,
U Modriči je u toku 23.minut utakmice, trenutno je 1:0. Domaćin je poveo u 15.minutu kada je usledio centaršut sa desne strane, a veteran Dejan Limić zahvatio je loptu glavom i poslao iza leđa nemoćnog Veljka Tamidžije.
Ostalo
Inače, meč je počeo odavanjem pošte iznenada preminulom bivšem fudbaleru Leotara i Sutjeske iz Foče, Nikoli Medanu.
Ostalo
U Modriči je pauza između dva perioda igre, domaćin vodi sa 1:0. Gol je postigao Dejan Limić u 15.minutu. Onda je povređen i od 41.minuta umesto njega na terenu je Darko Ilić.
Žuti karton
Jovan Nikić u prvom i fudbaler gostiju Marko Blanuša u drugom poluvremenu zaradili su po žuti karton i moraju biti oprezni.