Terenska inicijativa Slavije, ali nema prilika za gol.
Nakon kornera dobra prilika za goste, ali Sirćo hvata loptu.
9'
Postava
Amar Sirćo(G) , Petar Dabić , Dejan Đerić , Goran Popović (K), Stefan Arbinja , Nikola Bjeloš , Đorđe Avdalović , Hamza Kaljić , Nemanja Čvoro , Vladan Mandić , Danijel Erić , REZERVE Vladimir Vlačo(G) , Luka Čelan , Gabrijel Čelan , Vasilije Gojković , Luka Aškraba , Denis Bogučanin , Luka Asentić ,
Postava
Luka Vujičić(G) , Darko Zdjelar , Marinko Rastoka , Borislav Grahovac , Vladan Anđić (K), Duško Stojnić , Nikola Kopanja , Ognjen Jaćimović , Luka Banović , Dragoslav Jovičić , Milan Vračar , REZERVE Nikola Begović(G) , Marko Jokić , Mario Ratković , Bojan Romanić , Vedran Panić , Anando Krecelj , David Trkulja ,
Protokol
Sudije: Marko Taborin (Zvornik) [Glavni], Radmilo Vuković (Bijeljina) [Pomoćnik], Milan Spasojević (Zvornik) [Pomoćnik],
Regoje i Krecelj o meču Slavija - Omarska (video)

Slavija - Omarska

Zanimljivi i neizvjesnu utakmicu odigrali su juče Slavija i Omarska u Istočnom Sarajevu. Domaćin je slavio pobjedu od 2:1,a da su gosti uzeli bod ne bi bilo nezasluženo. Omarska se pokazala kao čvrsta i tvrda ekipa koja zna da igra u defanzivi i na kontru.

Iz jedne takve su i došli do gola i poravnali na 1:1, ali ih je u finišu matirao Nikola Bjeloš. Podsjećamo da je Stefan Arbinja kod rezultata 1:1 dozvolio da mu golman Omarske odbrani šut sa bijele tačke. Arbinja je inače postigao prvi gol za Slaviju, a evo šta su nakon meča rekli Bojan Regoje, trener Slavije i Anando Kreclje kormilar Omarske u ovom meču: