Pajević junak Glasinca

FC "Glasinac" Sokolac

Futsaleri Glasinca ostvarili su prvu pobjedu u novoj sezoni Druge lige Republike Srpske ā€“ grupa Jug protiv ekipe Futsal kluba ā€žAkademacā€œ iz Trebinja rezultatom 6:5, a u junaka susreta izrastao je kapiten i golman domaćih MiloÅ” Pajević koji je pogotkom u posljednjim sekundama meča donio velika tri boda Sokočanima.

Igrači Akademca imali su rezultat na svojoj strani tokom cijele utakmice i na poluvrijeme otiÅ”li sa tri gola prednosti koja im na kraju nije bila dovoljna za trijumf. Vodstvo, koje su ostvarili u drugoj minuti, imaliĀ  su do posljednjih 30 sekundi meča. Glasinac u tom periodu uspijeva stići do izjednačenja preko Milinkovića, a zatim i do važne pobjede dvije sekunde prije kraja utakmice golom Pajevića preko cijelog terena. Ā

ā€žJako teÅ”ka utakmica u kojoj smo se vratili praktično iz nemoguće situacije. LoÅ”e smo otvorili susret i naivno primali golove. Na poluvremenu smo uspjeli da se konsolidujemo i znali smo da možemo okrenuti rezultat u naÅ”u korist jer nije prvi put da se nalazimo u situaciji kao danas. U drugom dijelu smo dali svoj maksimum i ovo je možda utakmica koja će okrenuti dalji tok sezone u naÅ”u koristā€œ istakao je MiloÅ” Pajević nakon meča.

U narednom kolu Glasinac očekuje gradski derbi protiv Tanga u Istočnom Sarajevu dok će FC ā€žAkademacā€œ prve bodove u sezoni tražiti protiv Medicinskog fakulteta u Trebinju.

GLASINAC: Pajević, Milinković, Rajić, Čolić, GaÅ”ević, Mirjanić, Lončarević, Čolaković, ViÅ”njić, Filipović, Papić, Đerić
AKADEMAC: Gudelj, Belović, Milojević, Džudža, Čećur, Samardžić, Bokić, Mandić, Zečević, Vujović, Pudar, Å eÅ”elj, Bogdanović

Strijelci: 0:1 GaÅ”ević 2' autogol, 0:2 Milojević 8', 0:3 Pudar 12', 1:3 Milinković 16', 1:4 Pudar 17', 2:4 Pajević 27', 3:4 GaÅ”ević 30', 3:5 Pudar 30', 4:5 Čolić 37', 5:5 Milinković 40', 6:5 Pajević 40'