Slavii se dupla kruna na Marakani

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su protiv Novog Pazara 2:2 (0:0) u poslednjoj utakmici sedmog kola plej-ofa Super lige.

Crveno-beli na proslavi 34. titule nisu uspeli da upišu trijumf, a sezonu su završili bez poraza, sa ubedljivih 97 bodova, 22 više od TSC-a i Čukaričkog i čak 26 više od Partizana.

Pred skoro 30.000 gledalaca na stadionu Rajko Mitić  Zvezda je povela u 53. minutu sjajnim golom Gelora Kange, samo sedam minuta kasnije uzvratio je Miljan Momčilović.

Mladi Stefan Leković doneo je novu prednost Zvezdi u 72. minutu, ali su Pazarci opet izjednačili, samo tri minuta kasnije, a gol je postigao Slobodan Stanojlović.

Uoči meča od Zvezdinog dresa oprostio se Nenad Krstičić, u nastavku je dobio šansu da zaigra i na najlepši način završi karijeru.

Od Zvezde se oprostio i trener Miloš Milojević, koga će već od sutra zameniti Izraelac Barak Bahar.

Takođe, na poluvremenu je priređen defile šampiona iz Sportskog društva crveno-belih.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Mozzart Bet SLS - Play Off Crvena zvezda Novi Pazar