Crveni karton
Kovačević
FSA izbacio Rudar Prijedor
01.06.2023 infoprijedor.ba

U polufinalnom susretu drugoligaš FSA savladao je prvoligaša Rudar-Prijedor, i to nakon penal serije 4:3, poslije regularnih 90 minuta igre rezultat je bio 1:1.

Zanimljivo je što su oba gola postigli prezimenjaci, Mile Kovačević iz penala za “rudare”, a izjednačujući Milan Kovačević za FSA. Inače oba pogotka su pala u prvom poluvremenu. Nakon 1:1 u regularnom vremenu pristupilo se izvođenju jedanaesteraca.

Za FSA su pogodili; Sadžak, Stegić i Mršić, dok su promašili Milan Kovačević i Marinović. S druge strane kod Rudar-Prijedora pogađali su Sajak i Šupuk, dok su promašili Alibegović, Cervos i Delić.

U finalu koje je na programu 7. juna na Gradskom stadionu igraće FSA Prijedor i OFK Brdo, koje je ranije u polufinalu savladalo Ljubiju rezultatom 3:0.