Đorđe Vuković(G) , Ilija Danilović , Luka Bobić , LjubiÅ”a Nikodinović , Predrag Zekanović , Timar Demar Lewis , DuÅ”ko Mitrić (K), Juan Jose Fontemachi , Vasilije Jotić , Marko Babić , Milan Nenad , REZERVE DuÅ”an Travar(G) , Srđan Đukanović , SiniÅ”a Lazendić , Ognjen Soldat , Pero Vučković , Vladan Todorović , Mihajlo Živković , Aleksandar Gavrić , Danko Radić ,
Postava
Mladen Lučić(G) (K), Strahinja Čvoro , Novica Elek , Lazar Babić , Bogdan Simanić , Marko Radosavljević , Borislav Cicović , Milutin Torbica , Muzafer Ivković , Jovica Dačević , Sreten MiloÅ”ević , REZERVE Nikola Lazarević(G) , Đorđe Lazić , Dejan Đerić , Strahinja Pekić , Đorđe Stupar , Milan Trobok , Borislav Otović , Marko Blagojević , Tarik Kareem ,
Protokol
Stadion: Luke. Gledalaca:300. Sudije: Marko Maksimović (Modriča) [Glavni], SlaviÅ”a Gligorić (Doboj) [Pomoćnik], Bojan Maksimović (Modrića) [Pomoćnik]
Težak poraz Romanije

Sloboda, Mrkonjić Grad - Romanija 4:0

Fudbaleri mrkonjićke Slobode Nova banka na "Lukama" su ubjedljivo savladali Romaniju sa 4:0.Pobjeda domaćih fudbalera je zaslužena i mogla je biti ubjedljivija, da su napadači bili precizniji.

Gosti za 90 minuta, nisu uspjeli ni jednom da ozbiljnije ugroze domaćeg golmana Vukovića.

Ā

Sloboda je povela u 11. minutu golom Babića. Nakon sjajne akcije Luisa, momka koji je postao novi ljubimac Slobodinih navijača.

Na 2:0 povisio je u 19. minutu Danilović. Nenad je izveo korner, a Å”toper domaće ekipe glavom smjestio loptu u mrežu Lučića. Sloboda do trećeg gola dolazi u 33. minutu, a strijelac je Babić.

Sudbinu gostiju u 70. minutu, sjajnim golom zapečatio je Zekanović. On je nakon sola prodora, po desnoj strani majstorski Å”utirao i pogodio za 4:0, za ubjedljivu pobjedu svog tima.

Sloboda ā€“ Romanija 4:0 (3:0)

Mrkonjić Grad. Stadion:Ā Luke.Ā Gledalaca:Ā 180.Ā Sudije:Ā Marko Maksimović (Modriča) [Glavni], SlaviÅ”a Gligorić (Doboj) [Pomoćnik], Bojan Maksimović (Modrića) [Pomoćnik],Ā Strijelci:Ā Marko Babić 12', Ilija Danilović 20', Marko Babić 33', Predrag Zekanović 67', [Sloboda (Mrkonjić Grad)];Ā Å½uti kartoni:Ā DuÅ”ko Mitrić 61', [Sloboda (Mrkonjić Grad)]; Bogdan Simanić 2', [Romanija (Pale)];

Sloboda:Ā Äorđe Vuković (G) , Ilija Danilović , Luka Bobić , LjubiÅ”a Nikodinović (81. Ognjen Soldat), Predrag Zekanović , Timar Demar Lewis (81. SiniÅ”a Lazendić), DuÅ”ko Mitrić (K) , Juan Jose Fontemachi (81. Vladan Todorović), Vasilije Jotić (67. Aleksandar Gavrić), Marko Babić (62. Danko Radić), Milan Nenad

Romanija :Ā Mladen Lučić (G) (K) , Strahinja Čvoro (46. Dejan Đerić), Novica Elek , Lazar Babić , Bogdan Simanić (46. Tarik Kareem), Marko Radosavljević , Borislav Cicović , Milutin Torbica (85. Marko Blagojević), Muzafer Ivković , Jovica Dačević (46. Strahinja Pekić), Sreten MiloÅ”ević (81. Borislav Otović)