• Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Postava
Trochez Harryson Bravo(G) , Neven Bunić , SiniÅ”a Pekić , Vlado Koprivica , Sergej Govedarica , Yordan Andres Campana Hinestroza , Dejan GliÅ”ić , Stefan TomaÅ” (K), Juan Camilo Arias Mosquera , Aleksandar MalbaÅ”ić , Nemanja Gavric , REZERVE Arsenije MatijaÅ”(G) , Aleksandro Jaćimović , Adin Berilo , Srđan Lončar , Predrag Pralica , Ognjen Petraković , Rastko Udovčić ,
Protokol
Stadion: Stadion Police. Sudije: Radenko Jović (Bijeljina) [Glavni], Slobodan Marković (Bijeljina) [Pomoćnik], Njegoslav BoÅ”ković (Bijeljina) [Pomoćnik]
Postava
Risto PeriÅ”ić(G) , Đoko Milović , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić , Zoran Milić , MiloÅ” Aćimović , Darko Đajić (K), Luka Begić , Nikola Leko , Marko Å uÅ”njar , Stefan Paranos , REZERVE Mladen MiloÅ”ević(G) , Matija Glogovac , Matej Kapor , Ammar Đuderija , Ognjen Krneta , Filip Kolak , Marko Pandžić ,
Leotar previsok za Borac
04.11.2023 trebinjelive.info

Fk leotar .jpg

U 14. kolu Prve lige Republike Srpske FK "Leotar" je sa 4:0 (1:0) porazio FK "Borac" iz Kozarske Dubice.

Na jednom teŔkom terenu, gdje je bilo viŔe vode nego trave, i kad bi lopta padala na travu dobila bi ubrzanje, a opet na nekim mjestima bi se zaustavila, Trebinjci su zasluženo pobijedili i sad imaju 25 bodova te se nalaze na petom mjestu.

Tokom prvih 45. minuta viđena je dobra utakmica sa dobrim Å”ansama pred oba gola, a ranim golovima i greÅ”kama u drugih 45. minuta Borac je primio joÅ” dva gola tako da je rezultat previsok u odnosu na prikazanu igru.

U 16. minutu sa desne strane centrirao je Paranos, a na drugoj stativi bio je Leko - najviŔi u skoku i na semaforu je pisalo 1:0.

Nakon odbijene lopte natrčao je Milić u 27. minutu, a lopta je pogodila u jednog igrača gostiju koji je spasao siguran gol.

Ekipa Borca zaprijetila je u 32. minutu preko Gavrića kada njegov Å”ut brani PeriÅ”ić.

Minimalnim vođstvom domaćina otiÅ”lo se na poluvrijeme.

Na početku drugog poluvremena u 47. minutu Paranos je centrirao sa desne strane, a najviÅ”i u skoku je bio Aćimović za 2:0. Leotar je imao joÅ” dvije Å”anse, ali bez realizacije, ali je kapiten gostiju TomaÅ” na drugoj strani zaprijetio jer je njegov Å”ut otiÅ”ao kraj same lijeve stative gola domaćina.

A onda dubinska lopta u 71. minutu prema Å”esnaestercu gostiju, Aćimović je bio brži od golmana gostiju i iskosa sa desne strane sa Å”esnaest metara ubacuje loptu u praznu mrežu.

Četvrti gol dao je Đuderija iskosa sa lijeve strane u 88. minutu tako da je konačan rezultat 4:0.

Trener Leotar Oleg Ćurić uputio je čestitke igračima obje ekipe.

"Imali smo viÅ”e želje nego naÅ” protivnik i tako smo uÅ”li u ovu utakmicu. Na vrijeme smo dali gol, ali protivnik je u 44. minutu imao odličnu Å”ansu i da su oni dali gol mogla je utakmica otići u drugom smjeru. U drugom poluvremenu smo izaÅ”li maksimalno otvoreno i na vrijeme dali golove tako da nam je to olakÅ”alo posao", rekao je Ćurić.

U naredna dva kola Trebinjci gostuju, a prvo idu FK "Drina" u Zvornik.

Stadion u Policama, 100 gledalaca. Glavni sudija: Radenko Jović (Bijeljina). Pomoćne sudije: Njegoslav BoÅ”ković i Slobodan Marković (oba iz Bijeljine). Delegat: Dejan Å ipka (Banjaluka). Žuti kartoni: Milović i Å uÅ”njar (oba Leotar).

FK "Leotar": PeriÅ”ić, Milović, Cmiljanović, Babić (od 78. minuta Kapor), Milić (od 63. minuta Glogovac), Aćimović (od 78. minuta Krneta), Đajić, Begić (od 73. minuta Kolak), Leko (od 73. minuta Đuderija), Å uÅ”njar, Paranos. Trener: Oleg Ćurić.

FK "Borac": Harrysson, Bunić, Pekić (od 46. minuta Berilo), Koprivica, Govedarica (od 73. minuta Pralina), Yordan (od 56. minuta Jaćimović), GliÅ”ić (od 73. minuta Petraković), TomaÅ” (od 80. minuta Lončar), Camillo, MalbaÅ”ić, Gavrić. Trener: Slobodan Starčević.