Igrači i ocene
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
71.minut Ristović u odličnoj prilici ponovo brani Jolović
71'
65 minut solo prodor Ristovića odličan udarac i još bolja odbrana Jolovića
65'
Šut na gol
Marko Vuković
55 minut dobra prilika za Romaniju ,Vuković šutira pored gola
55'
Šut Nikole Mojović iz slobodnog udarca završava u donjem desnom uglu gola Romanije
47'
Šut na gol
Šut Vukovića iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora Sutjeske, lopta ide preko gola
43'
Udarac Nikole Mojovića iskosa iz slobodnog udarca sa preko 20 metara umalo nije iznenadio golmana Jolovića koji je krajnjim naporom reagovao i odbranio njegov šut
38'
Šut na gol
Boško Radović
Ubacivanje Nikole Mojovića s+ sa lijeve strane, a Boško Radović glavom tuče. Brani Jolović.
27'
1:0 za Sutjesku, u gužvi pred golom Romanije najbolje se snašao Blagojević i pogodio mrežu gostiju
3'
šut Nikole Mojovića iz slobodnog udarca sa preko 20 metara, pored gola
2'
Postava
Miloš Pajević(G) , Aleksa Gagović , Vide Ivanović , Dejan Mojović , Boško Radović , Nikola Mojović (K), Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Miroslav Đorđević , Luka Radović , Dario Blagojević , REZERVE Mihajlo Dabić(G) , Dejan Radović , Milan Stanić , Aleksandar Stojanovski , Branko Sekulić , Milan Vladičić , Jovan Samardžić , Slaviša Ristović , Dragan Pavlović ,
Protokol
Stadion: Gradski stadion. Sudije: Mario Jelić (Banja Luka) [Glavni], Branimir Đermanović (Čelinac) [Pomoćnik], Rajko Todorović (Čelinac) [Pomoćnik],
Postava
Ognjen Jolović(G) (K), Mihajlo Ignjić , Miloš Koroman , Strahinja Čvoro , Dejan Đerić , Andrej Cvjetanović , Marko Vuković , Lazar Babić , Bogdan Simanić , Milutin Torbica , Ognjen Radović , REZERVE Marko Radosavljević , Borislav Cicović , Milan Trobok , Strahinja Pekić , Nikola Komlenović ,
Stoti gol Nikole Mojovića

Jubilej Nikole Mojovića/ Foto: Nikola Kulaga

U prosečnoj fudbalskoj predstavi, Sutjeska je zabeležila rutinsku pobedu  protiv skromne ekipe Romanije 2:0.

U drugoj minuti utakmice zabeležena je prva prilika za domaći tim kada je udarac Nikola Mojovića sa preko dvadest metara zamalo završio preko gola gostiju iz Pala. Minut kasnije usledila je lepa akcija za vođstvo Fočaka, sa desne strane je asistirao Gagović, a u kaznenom prostoru Romanije  se najbolje snašao Blagojević i poslao loptu u desni ugao gola Jolovića.

Na novu priliku se čekalo do 24. minuta,  kapiten Mojović je lepo prošao po levoj strani, ubacio u srce šesnaesterca, Boško Radović glavom šutira preko gola. Nikola Mojović je u 38. minuti uputio pravi projektil iskosa sa velike udaljenosti i umalo nije iznenadio gostujućeg golmana Jolovića koji je krajnjim naporom izbacio loptu u korner.

Romanija je prvi i jedini put u prvom delu utakmice zapretila u 43. minutu, ali je udarac Vukovića iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora završio u gol autu.

Samo što je počelo drugo poluvreme, tačnije u 47. minutu ponovo su se radovali domaći igrači i navijači, Nikola Mojović je izveo slobodan udarac na sebi svojstven način sa 18. metara i pogodio mrežu Paljana za vođstvo 2:0.  Najboljem igraču i kapitenu Sutjeske će ovaj pogodak ostati u posebnom sećenju jer je ovo njegov stoti gol u dresu kluba u kome je počeo fudbalsku karijeru i doživeo potpunu afirmaciju.

Romanija je imala priliku da dođe do pogotka u 55. minutu, ali je šut Vukovića završio pored gola domaćeg tima.U 65. minutu Ristović je odlično šutirao ali je još bolje odbranio Jolović, a slično je bilo i šest minuta kasnije kada su isti akteri bili na sceni a ponovo se istakao golman gostiju. U pooslednjih dvadesetak minuta gosti su preuzeli inicijativu, bili više u posedu lopte ali nisi imali i ključ za bravu gola Sutjeske koja je na kraju zasluženo slavila.

Sutjeska – Romanija  2:0 (1:0)

Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 150. Sudije: Mario Jelić (Banja Luka) [Glavni], Branimir Đermanović (Čelinac) [Pomoćnik], Rajko Todorović (Čelinac) [Pomoćnik], Strijelci: Dario Blagojević 3', Nikola Mojović 47', [Sutjeska (Foča)]; Žuti kartoni: Đorđe Milutinović 44', Dejan Mojović 75', [Sutjeska (Foča)];

Sutjeska: Miloš Pajević (G) , Aleksa Gagović , Vide Ivanović , Dejan Mojović , Boško Radović (61. Aleksandar Stojanovski), Nikola Mojović (K) , Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Miroslav Đorđević , Luka Radović (61. Slaviša Ristović), Dario Blagojević (79. Branko Sekulić)

Romanija: Ognjen Jolović (G) (K) , Mihajlo Ignjić , Miloš Koroman , Strahinja Čvoro , Dejan Đerić , Andrej Cvjetanović (46. Marko Radosavljević), Marko Vuković , Lazar Babić (87. Milan Trobok), Bogdan Simanić , Milutin Torbica , Ognjen Radović (87. Nikola Komlenović)