Crveni karton
Miloš Zurovac 1
56'
Postava
Aleksa Stupar(G) , Stefan Radaković , Miloš Mišić , Jovan Milanović , Aleksandar Žižak (K), Dragan Jugović , Duško Subić , Stefan Grahovac , Nikola Babić , Miljan Stupar , Nemanja Vidović , REZERVE Jovan Živković(G) , Zoran Kovačević , Boris Žižak , Boris Brus , Gostimir Repić , Marko Mitrović , Dejan Banjac , Marko Jevtić , Dušan Komljenović ,
Protokol
Stadion: Ljubića. Sudije: Vanja Ajder (Banja Luka) [Glavni], Bojan Eremić (Prijedor) [Pomoćnik], Gojko Crnobrnja (Banja Luka) [Pomoćnik],
Postava
Miloš Zurovac(G) (K), Zoran Botić , Harun Abaza , Miljan Petković , Miloš Sekulović , Zlatko Anđelović , Goran Prodanović , Darko Repović , Srđan Drašković , Elzio Lohan Alves Lucio , Sergej Prodanović , REZERVE Mićo Vukanović(G) , Đorđe Kljakić , Momčilo Popović , Ivan Adžić , Miljan Vukosav ,
Sigurna igra i trijumf Ljubića

Ljubić - Velež

U 16. kolu Prve lige RS fudbaleri Veleža poraženi su juče  u Prnjavoru od domaćeg Ljubića rezultatom 2:0.

Nevesinjci nisu uspjeli da nametnu svoj stil igre, a kada su ostali sa igračem manje poraz je bio neizbježan.

Domaći su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela susreta, a već nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu direktan crveni karton dobio je golman Zurovac zbog prekršaja izvan šesnaesterca.

Ljubić je pobjedu potvrdio u 86. minutu. U posljednjoj utakmici jesenjeg dijela prvenstva Velež će u Nevesinju dočekati Slobodu iz Mrkonjić Grada.

Ljubić – Velež 2:0 (1:0)

Prnjavor. Stadion: . Gledalaca: 80. Sudije: Vanja Ajder (Banja Luka) [Glavni], Bojan Eremić (Prijedor) [Pomoćnik], Gojko Crnobrnja (Banja Luka) [Pomoćnik], Strijelci: Aleksandar Žižak 45', Miloš Mišić 86', [Ljubić (Prnjavor)]; Žuti kartoni: Duško Subić 33', Nemanja Vidović 40', Miljan Stupar 43', Dragan Jugović 82', Nikola Babić 70', [Ljubić (Prnjavor)]; Goran Prodanović 33', Zlatko Anđelović 72', Harun Abaza 82', [Velež (Nevesinje)]; Isključenja: Miloš Zurovac 55' [Velež (Nevesinje)];

Ljubić: Aleksa Stupar (G) , Stefan Radaković , Miloš Mišić , Jovan Milanović (89. Marko Jevtić), Aleksandar Žižak (K) , Dragan Jugović , Duško Subić (89. Boris Žižak), Stefan Grahovac , Nikola Babić (73. Dejan Banjac), Miljan Stupar , Nemanja Vidović

Velež: Miloš Zurovac (G) (K) , Zoran Botić (46. Đorđe Kljakić), Harun Abaza , Miljan Petković , Miloš Sekulović , Zlatko Anđelović , Goran Prodanović , Darko Repović , Srđan Drašković , Elzio Lohan Alves Lucio , Sergej Prodanović