30.04.2022 23:50 Đ. MaleÅ”ević

Srbin sruŔio Dortmund i donio opstanak Bohumu

Fudbaleri Bohuma savladali su Borusiju Dortmund sa 4-3 u 32. kolu Bundeslige. Gosti su poveli sa 2-0 golovima Poltnera i Holtmana. Međutim, sa tri gola Halanda, Dortmund je napravio preokret. Bohum se nije predao. Prvo je Lokadija donio izjednačenje gostima. A potom je Srbin MiloÅ” Pantović pogodio iz penala za konačan rezultat. Ovom pobjedom, Bohum je ostao u ligi.

02.04.2022 22:48 Đ. MaleÅ”ević

Bajern ubjedljiv, Lajpcig deklasirao Dortmund

Fudbaleri Bajerna savladali su Frajburg sa 4-1 u 28. kolu Bundeslige. U prvom poluvremenu nije bilo golova. Golom Gorecke Bajern je poveo. Petersen je domaćima donio izjednačenje. Ipak, Bajern je do kraja doÅ”ao do ubjedljive pobjede. Golove su postigli Gnabri, Koman i Sabitzer. Bajern je doÅ”ao faktički na korak od titule jer je njegov najbliži konkurent izgubio. Fudbaleri Dortmunda...

12.03.2022 18:15 Đ. MaleÅ”ević

Hofenhajm uzeo bod Bajernu, Štutgart doŔao do bitnog boda u borbi za opstanak

Fudbaleri Hofenhajma i Bajerna odigrali su 1-1 u 26. kolu Bundeslige. Prvu Å”ansu na meču imao je Kramarić ali je Nojer odbranio. Potom su se redale Å”anse za goste ali Gnabri, Miler i Sane nisu pogađali. Golom Baumgartnera Hofenhajm je poveo sa 1-0. U zavrÅ”nici prvog poluvremena, Levandovski je donio izjednačenje Bajernu. U nastavku je Bajern bio bolji rival. Sane i Gnabri su imali Å”anse...