18.04.2022 16:33 Administrator DC

Zlatna Borčeva djeca

Selekcija dječaka banjalučkog Borca rođenih 2009. godine proteklog vikenda učestvovala je na međunarodnom turniru Zarja Kup u Trstu. Kući su se vratili kao pobjednici.   Nakon prvog mjesta u grupnoj fazi, Borčevi dječaci su se  polufinalu sastali su se sa ekipom Stari Grad iz Rijeke i odnijeli pobjedu  4:0. U finalnoj utakmici, koja je odigrana u sjajnoj atmosferi, pred...

16.04.2022 14:02 Administrator DC

Željo ''preskočio'' Zrinjski

U susretu petog kola Elitne U-15 lige Bosne i Hercegovine, odnosno ukupno 27. kola Premijer omladinske lige BiH uzrasta do 15 godina, pioniri Željezničara su kao gost savladali Zrinjski rezultatom 2:0 te su napravili veliki korak ka osvajanju naslova.   Autogolom Zvonimira Sesara, gosti su poveli sa 1:0 u 13. minuti, a meč je bio završen već u 18. minuti kada Afan Fočo pogađa...