Podjela plijena u Tesliću

Domaći Proleter i Jedinstvo iz Žeravice podijelili su bodove u devetom kolu Druge lige Republike Srpske, grupa zapad na stadionu “Radolinka” u tesliću odigravši neriješeno – 1:1.

Dva gola su postignuta za dva minuta, prvo su Teslićani poveli u 29. minutu golom Emira Osmića, a već u narednom napadu izjednačenje izabranicima trenera Velimira Stojnića donio je Nemanja Babić.

Proleter (T) – Jedinstvo (Ž)    1:1 (1:1)

Stadion: “Radolinka” u Tesliću. Gledalaca: 150. Sudija: Bojan Džepina (Prijedor). Strijelci: 1:0 E. Osmić (29), 1:1 Babić (30). Žuti kartoni: Simić (Proleter), Diljević, Petković (Jedinstvo).
PROLETER (T): Hasić, Đukarić, Nikolić, E. Osmić, T. Osmić, Aleksić (od 48. Ostojić), Radešić, Stanković, Simić (od 82. Karabegović), S. Kuzmanović, Sekulić.
JEDINSTVO (Ž): Vojvodić, Babić (od 76. Gavrić), Đogić, Vranić-Budimović (od 55. Hajdarević), Hamzić, Šakotić, Budimović, Erceg, Diljević, Petković, Ćetojević.