Mašićevih pet golova malo za prvo mjesto: Panić ostavio Prijedor na vrhu

U posljednjoj utakmici sezone na drugoligaškom "zapadu" sastali su se Prijedor i Ljubić, a na kraju je završeno 5:5.

Bio je ovo direktan duel za prvo mjesto u grupi "Zapad", a na kraju golom Vedrana Panića minutu prije kraja utakmice Prijedor dolazi do boda koji im garantuje ostanak na vrhu.

Prijedor je držao sve u svojim rukama. U 26. minuti su vodili sa sigurnih 4:0 i sve je vodilo ka tome da će sigurno ovjeriti prvo mjesto. Ipak, na scenu onda stupa Milan Mašić, postiže za manje od deset minuta pet pogodaka i u 38. minuti Ljubić vodi 5:4, prije nego Panić postiže gol za konačnih 5:5.

Prijedor je na vrhu zbog boljeg međusobnog duela od Ljubića, a obje ekipe će u petak saznati protiv koga će igrati u doigravanju za Prvu ligu Republike Srpske.

KMF PRIJEDOR - KMF LJUBIĆ 5:5 (3:0)
Sportska dvorana Mladost, Prijedor
Gledalaca: 300
Sudije: Aleksandar Railić (Banja Luka) i Vladan Todorović (Čelinac)
Strijelci: 1:0 Golić 13, 2:0 Kugić 16, 3:0 Miljević 20, 4:0 Pekija 26, 4:1 Mašić 29, 4:2 Mašić 30, 4:3 Mašić 35, 4:4 Mašić 36, 4:5 Mašić 38, 5:5 Panić 39
Žuti kartoni: Panić (Prijedor), Kostrešević (Ljubić)
Crveni karton: Lazar Kovačević (Ljubić) 40

PRIJEDOR: Burić, Mršo, Golić, Nišević, Miodragović, Gavranović, Panić, Miljević, Kugić, Pekija, Marinović, Knežević

LJUBIĆ: Sičanović, Kovačević, Žižak, Mašić, Ćirković, Kovačević, Vasić, Kostrešević, Subotić

Šampion 10 : 9 Srbac
Prijedor 5 : 5 Ljubić
Rudar Prijedor City 0 : 3 Kozara
Dubica 0 : 3 Obilić