Odbojkaši Srbije se revanširali Belgiji
Odbojkaši Srbije revanširali su se u Iranu selekcije Belgije za poraz u Novom Sadu i pobjedili ih sa 3:0 (25:22, 25:18, 25:20). Tim Nikole Grbića zabilježio je petu pobjedu u šest mečeva Svjetske lige, ovoga puta nad jedinom ekipom koja ih je pobjedila. Na početku se igralo izjednačeno, ekipe su pratile jedna drugu, da bi u drugom dijelu  seta od 17:17 „orlovi“ otišli na 21:17 i lagano priveli kraju. U drugom setu srpski odbojkaši su odmah jače krenuli vodili sa 9:4, 11:5 i to sigurno održavali do 2:0 u setovima. Zadnji set je bio najneizvjesniji, Belgijianci su vodili sa 15:14, ali od tada su aktuelni šampioni Svjetske lige zaigrali mnogo bolje i pitanje pobjednika riješili u tri seta. Najefikasniji na meču bio je Luburić sa 19 poena, Ivović je imao 13, a tri manje Lisinac, koliko je kod Belgije imao Van der Dri. Narednog vikenda odbojkaši Srbije igraće u Argentini sa domaćinom, Brazilom i Bugarskom.