Mrkonjićka Sloboda bolja od Želje

Fudbaleri mrkonjićke Slobode u prijateljskoj utakmici pobjedili su u Banjaluci, novog člana Prve lige RS Željezničar Sport Tim 4:2. Mrkonjićani su sjajno otvorili meč i već u 10 minutu imali prednost od 2:0, a strijelci su bili Stakić i Perović.

Izbaranici Čedomira Ćuluma nastavili su sa dobrom igrom i u drugom poluvremenu i golovima Savanovića i Stjepića stigli do ubjedljive pobjede. Poraz Želje umaljili su Petković u 70 i Bosnačić u 80 minuti.

ŽELJZNIČAR SPORT TIM-SLOBODA(MG) 2:4
Strijelci: 0:1 Stakić 5, 0:2 Perović 10, 1:2 Petković 70, 1:3 Savanović 77, 2:3 Bosančić 80 i 2:4 Stjepić 85 minuta.

ŽELJEZNIČAR SPORT TIM:Kukrika, Čolić, Malić, Šaula, Ostojić, Bilal, Šamara, Petković, Marković, Bosančić, Nježić.Još su igrali:Majkić,Pavlović, Krunić, Jokanović, Kuzmanović.
SLOBODA(MG):Ilić, Jekić, B.Sladojević, Stakić, Mirković, Gračanin, Malinović, Perović, Malbašić, Lazendić, Srndović.Još su igrali:Đukerić, Savanović, Topić, Stjepić, Anđelić, Vučković, Mitrić, Antić, A.Sladojević.