Famosova desetka za Milana

Fudbaleri Famosa su u nevjerovatno teškoj utakmici savladali Budućnost iz Pilice sa čak 10:3.

Bila je ovo emotivno teška utakmica u koju su "Motoristi" ušli silno motivisani da pobjede za svoga Milana, i u nju su ušli na najbolji mogući način.

Igrala se sedma minuta kada Borislav Otović postiže prvi od svoja tri gola na meču. Poslije kužve u kaznenom prostoru lopta se odbila do Otovića, a on pogađa mrežu Slobodana Radića.

Sedam minuta kasnije Famos je duplirao prednost.  Bila je to sjajna akcija, Mladen Perović je po zemlji uposlio Miroslava Bjelicu koji "prislanja" loptu u gol.

Uspjeli su gosti preko Bojana Stevanovića da se vrate u meč u 18. minutu, a u 25. minutu potpuni egal donosi Ivan Bajić. Famos je tada psihički pao, ali odlično popunjena tribina navijača koji su danas došli da pomognu Famosu da stignu do pobjede za Milana, ih je podigla, motivisala, i onda kreće rapsodija momaka u bijelo narandžastim dresovima.

U 31. minutu kapiten Srđan Vitković koristi centaršut Marka Tešanovića i pogađa za 3:2 lijepim golom u rašlje, a pet minuta kasnije Vitković se revanširao za asistenciju Tešanoviću kojim glavom pogađa za 4:2.

5:2 bilo je u 40. minutu kada Miroslav Bjelica drugi put pogađa, a konačnih 6:2 u prvom poluvremenu svojim drugim golom postavlja Borislav Otović nakon kombinacije sa Perovićem.

Tek što je krenulo drugo poluvrijeme Otović upisuje het trik,  a onda u 52. minutu isto to čini i Miroslav Bjelica.

Gosti uspjevaju da u 60. minutu smanje na 8:3 preko Vasiljevića, ali samo minutu kasnije u strijelce se upisuje i Ognjen Mičić za 9:3, da bi konačnih 10:3 postavio drugim golom kapiten Srđan Vitković.

FAMOS - BUDUĆNOST 10:3 (6:2)