Modriča slaba za Iskru

Iskra nastavlja da pobjeđuje (naslov) Iskra je rezultatom 1:2 pobjedila ekipu Modriču u šestom kolu Premijer ženske lige BiH. Bugojanke su u vodstvo došle već u 17. minuti preko kapitenke Marine Lukić, a u 25. minuti ista igračica je pogodila ponovo gol, te svojoj ekipi donijela dva gola prednosti na poluvremenu.

Do kraja utakmice samo je uspijela Stefana Bitević da smanji rezultat na 1:2 što se ispostavio kao konačan. Na taj način Iskra je ostvarila svoju petu pobjedu u sezoni, dok Modriči, prema do sada viđenom predstoji grčevita borba za opstanak u društvu najbolji.

ŽFK Modriča-ŽNK Iskra Bugojno 1:2 (0:2)

Stadion: Dr. Milan Jelić Gledalaca: 50 Sudija: Vuković Rajka (Novi Grad) Žuti kartoni: Bitević (Modriča), Grebenar (Iskra)

Modriča: Lovrić, Mašić, Hasić (od 47. Milošević), Karić, Vidović, Vejnović, Simić, Smiljanić, Lugona, Bitević i Osmančević.

Iskra: Delić, Jašarević, Piskić, Lukić, Grebenar, Alibašić, Jović, Lužić, Koluh, Forić (od 82. Bajrektarević) i Dijaković.

Gradina 0 : 2 Lokomotiva
Alfa Modriča 1 : 2 Iskra
Banja Luka 0 : 11 SFK 2000
Radnik Bumerang 1 : 3 Emina