Bodovi važniji od igre
GORNJE CRNJELOVO: Sloga je ostvarila još jednu planiranu domaću pobjedu jer je savladana Modriča alfa, rezultatom od 2:1,  ali  poslije preokreta u drugom dijelu, jer su gosti prvo poluvrijeme riješili u svoju korist, sa 1:0.
"Ostvarila su se predviđanja da će bti teže nego  u Modriči kad smo slavili sa 3:0 u prvoligaškoj premijeri. Igra nije bila na nivou koji se očekivao. Bilo je prilika za golove, ali su gosti prvi poveli. To nas nije demoralisalo i u svlačionici smo se dogovorili da moramo igrati bolje, kolektivnije, jer svaki kiks može biti koban. Ispoštovali smo sve na terenu i preokrenuli rezultat u našu korist. Najvažnije je da ostajemo u trci sa Borcem. Zahvalnost saigračima na još jednoj pobjedi", rekao je kapiten Dragiša Komarčević,  strijelac izjednačujućeg gola.

U okviru 12. kola Sloga je bila bolja od Modriče alfe poslije preokreta u drugom poluvremenu, jer su gosti prvo riješili u svoju korist. Do pobjede se došlo znatno teže nego u prvom kolu u Modriči. Kapiten Komarčevič je izjednačio u 63, a Arnautović donio pobjedu u 88.  Igra nije bila baš lijepa i zanimljiva, ali je najvažnije da se ostalo u trci sa Borcem.

SLOGA (GC) - MODRIČA ALFA 2:1 (0:1)
Stadion Mladosti u Velikoj Obarskoj. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Pomoćnici: Siniša Ivanković (Banja Luka)  i Goran Ilinčić (Prijedor). Delegat: Milivoje Marković (Zvornik). Kontrolor: Dejan Radiša (Banja Luka).
Strijelci: 0:1  Bumbarać u 28, 1:1 Komarčević u 63, 2:1 Arnautović u 88. Žuti kartoni: Arnautović, Karaman, Lekanić (Sloga GC),Tripić, Bamburać, Zlatković, R.Prljeta, Trifković, Purić (Modriča alfa)
SLOGA (GC): Bodiroga, Panić, Arnautović, Nikolić (od 77. Delić), Karaman, Komarčević, Lekanić, Marković, Mihailović, Miljković (od 46. Vasič), Macanović (od 60. Ristić)
MODRIČA ALFA: Tripić, Đekić, Lukić, Osmić,T adić (od 75. Purić), Bumbarač (od 83. Branković), N.Prljeta (od 90. Paležnica), Zlatković, P. Prljeta,  Kojić, Trifković

Željezničar Sport Team 4 : 0 Slavija
Alfa Modriča 2 : 1 Sloboda
Rudar Prijedor 2 : 1 Sloga
Podrinje 4 : 2 Drina
Tekstilac 0 : 0 Sutjeska
Borac 1 : 0 Kozara