Jedinstvo nastavilo niz i protiv Omarske

Fudbaleri Jedinstva iz Žeravice slavili su i drugu pobjedu ove sezone. U trećem kolu Druge lige Republike Srpske grupa Zapad savladali su na svom terenu Omarsku sa 2:1, a treba reći da je Omarska u finišu meča promašila jedanaesterac.

Igrala se četvrta minuta meča kada je Miroslav Nedić pogodio za vođstvo domaćih. Pred sami odlazak na odmor prednost duplira Igor Ećimović.

U nastavku susreta Omarska se ipak budi, te u 70. minutu preko rezerviste Dejana Romanića stiže do prvog pogotka na meču. Deset minuta kasnije priliku za poravnanje ima Darko Zdjelar, no ne uspjeva da realizuje najstrožiju kaznu te Jedinstvo slavi pobjedu.

JEDINSTVO - OMARSKA 2:1 (2:0)