Ljubić protiv Jahorine slavio prvu pobjedu sezone

Futsaleri Ljubića upisali su prvi ovosezonski trijumf savladavši na svome parketu Jahorinu sa 5:3.

Paljani su u duel 3. kola protiv Ljubića otišli sa svega šest igrača, i ostavili su dobar utisak,, a do samog kraja utakmice bili su u igri za bodove.

Domaći su poveli sa 1:0 u finišu prvog dijela golom Borisa Žižaka. Prednost je nakon tri minute drugog poluvremena duplirao Danko Segić. Miloš Košarac je u 28. minutu vratio Paljane u igru, ali je tri minute kasnije Aleksandar Žižak pogodio za 3:1.

Nije se Jahorina predala. Nepunu minutu kasnije ponovo Košarac pogađa, ali odmah uzvraća i kapiten Boris Žižak za 4:2. Ponovo nije prošlo mnogo kada je pogodio Stefan Srdanović. Igrala se 38. minuta, kada Boris Žižak svojim trećim golom na utakmici ovjerava pobjedu Ljubića, prvu u ovoj sezoni.

KMF LJUBIĆ - KMF JAHORINA 5:3 (1:0)
Dvorana u Prnjavoru
Gledalaca: 200
Sudije: Tomislav Gračanin (Banja Luka) i Vladan Todorović (Čelinac)
Strijelci: 1:0 B.Žižak 18, 2:0 Segić 23, 2:1 Košarac 28, 3:1 A.Žižak 31, 3:2 Košarac 32, 4:2 B.Žižak 33, 4:3 Srdanović 34, 5:3 B.Žižak 38
Žuti kartoni: -

Ljubić: Živković, Kovačević, B.Žižak, Segić, Ćirković, Mujkić, Šarčević, Remić, A.Žižak, Tubak, Sićanović, Malešević, Mirković

Jahorina: Miladinović, Savić, Košarac, Kozić, Srdanović, Simović