Kadeti Borca slavili pobjedu kod Željezničara

Kadeti Borca savladali su danas na Grbavici poslije preokreta Željezničar u zaostalom meču 15. kola Premijer lige BiH za kadete.

Željezničar je poveo sa 1:0 golom Amara Drine u 10. minutu susreta. Do odlaska na odmor kapiten gostiju Nikola Turanjanin poravnava rezultat na 1:1.

U nastavku susreta viđen je samo jedan pogodak, i on je donio pobjedu ekipi iz Banja Luke. Strijelac je u 62. minutu bio rezervista Stefan Stojčić.

Poslije ove pobjede Borac je drugi sa 34 boda, osam manje od vodećeg Sarajeva, dok je Željezničar peti sa 26 bodova.

FK ŽELJEZNIČAR - FK BORAC 1:2 (1:1)