Zvijezda 09 šampionski preko Drine

U okviru 9. kola Lige za prvaka, prema očekivanjima, lider i novi premijerligaš, Zvijezda 09, je bila bolja od Drine iz Zvornika. Gosti su poveli u 13. minutu preko iskusnog Ćuluma, ali su domaćini u nastavku zaigrali bolje i "džoker" Filipović je donio pobjedu. Utakmica nije imala takmičarski značaj,  sem prestižnog.

ZVIJEZDA 09 - DRINA 2:1 (1:1)
Stadion u Etno Selu. Gledalaca:  150.  Sudija: Milan Docić (Banja Luka). Strijelci:  0:1 Ćulum u 13, 1:1  Makarić u 30, 2:1 Filipović  u 73. Žuti kartoni: Tripković, Filipović (Zvijezda 09)
ZVIJEZDA 09: Lakić, Babić, Mazić, Arnautović, Mahmutović (od 71. Asentić), Krajišnik (od 72. Pamraković), Huseinbašić, Zlatković (od 65. Filipović), Makarić,Tojčić, Tripković
DRINA: Bogičević, Majlović, Musić, Vasiljević, Krstić, Damjanović (od 66. Vasič), Marković (od 75. Alić), Stupar (od 46.  R.Stevanović), Jokić, Molerović, Ćulum

Tekstilac Kort 1 : 5 Zvijezda 09
Drina 2 : 2 Slavija
Rudar Prijedor 3 : 0 Podrinje