U Gacku Leotar uvećao prednost
Novi trijumf Lea
12.05.2019 Administrator DC

Leotar - Jedinstvo (arhiva)

U 26. kolu Druge lige Republike Srpske-grupa istok FK "Leotar" je u Gacku pobijedio "Mladost" sa 0:2 (0:1).

Bila je to tvrda utakmica starih znanaca. Sudija je dodijelio crveni karton objema ekipama i to Avdaloviću kod domaćina i Bokiću kod Trebinjaca u 32. minutu..

Nakon centaršuta Mladena Perovića Ćeranić je postigao gol u 39. minutu i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Trebinjci su imali blagu inicijativu i u 75. minutu Mladen Perović je postigao drugi pogodak za Leotar.

U narednom kolu u Bileću dolazi FK "Mladost" iz Rogatice.

FK "Mladost": S.Guzina, S. Nikolić, Mrkaić, Mrković, Lozo, Salatić, Goranović (od 81. minuta Delić), Avdalović, J. Guzina, Bratić, Komnenić. Trener: Ćeljko Popović.

FK "Leotar": Perišić, Ćeranić (od 85. minuta Ristić), Mladen Perović, Andrić, Bokić, Vučić, Janjić (od 81. minuta Asanović), Ramić, Čolić, Mićunović (od 77. minuta Begenišić), N. Nikolić. Trener: Oleg Ćurić.