Odlična šansa za Perovića, ali lopta pored stative
Žuti karton
Mojovic Nikola
31'
Ostalo
Sjajan prodor Duspare ulazi u 16 i obara ga golman, ali sudija odmahuje rukom. Nema penala .
30'
Žuti karton
22'
Žuti karton
11'
Postava
0'
Postava
Postava: Dejan Plisnić, Dušan Marić, Dragan Jolović, Miloš Perović, Ljubiša Reljić, Miodrag Rudan, Dejan Ćorić, Zlatko Duspara , Milenko Malović, Nenad Rašević,. Na klupi: Benjamin Čalaković, Benjamin Vugdalić, Dejan Đekić, Saša Đuričić, Siniša Čavić, Nemanja Stupar , Luka Banović
0'
Postava
Postava: Bokić Jovan , Filip Filipović, Srđan Žugić, Boško Radović, Dejan Rašević , Marko Tadić, Igor Mirković, Nebojša Tomić, Ognjen Mojović, Milenković Uroš, Mojović Nikola.
0'
Tekstilac bolji od Sutjeske, bilo je 2:0(0:0)

DERVENTA – Vratili se u prvi tim Tekstilca veterani Dragan Jolović i golman Dejan Plisnić, pa Dervenćani ponovo pobeđuju. Imali su niz prilika i pravo je čudo šta Miloš Perović u dva ili tri navrata nije pretvorio u pogotke. Onda je u 50.minutu izveden prekid, loptu je zahvatio Dragan Jolović i postigao prelep pogodak. U poslednjim trenucima utakmice Zdravko Duspara je umakao svojim čuvarima, te postavio konačan rezultat utakmice.

Obećavajuće izdanje tima iz Dervente.

Tekstilac - Sutjeska 2:0 (0:0)

Stadion: Gradski. Bez prisustva publike. Sudija: Mladen Mirić(Bijeljina) . Strelci: Jolović u 50., Duspara u 90.minutu. Žuti kartoni: Marić, Jolović, Reljić, Perović, Rudan, Rašević, Vugdalić (Tekstilac), Mirković, Rašević, Mojović, Pljevaljčić(Sutjeska).

TEKSTILAC: Plisnić , Marić (od 66.min.Đekić ), Jolović , Maksimović , Reljić (od 82.min.Đuričić ), Perović (od 65.min.Vugdalić ), Duspara , Ćorić , Rudan , Malović , Rašević .

SUTJESKA: Tomić , Bokić , O. Mojović (od 73.min.Pljevaljčić ), Filipović , Mirković , Milenković , Rašević (od 71.min.Pavlović), Tadić , Radović , N. Mojović , Žugić.

Igrač utakmice: Dragan Jolović (Tekstilac) .

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Tekstilac Sutjeska