74'
74'
Žuti karton
70'
Samo što je Borac krenuo sa centra stvorila se lepa šansa, Joco Stokić poslužio je Asifa Čauševića koji donosi novu prednost Šamčanima.
69'
Stefan Šervel sačekao je centaršut sa desne strane i loptu glavom poslao u mrežu.
68'
Žuti karton
62'
Žuti karton
55'
Ostalo
Nastavljena utakmica po vraški hladnom i vetrovitom vremenu, Borac - Jedinstvo 2:1.
46'
Joco Stokić je kao tacni poslužio Igora Susakovića koji je vešto izbegao ofsajd zamku i poslao loptu u donji levi ugao nemoćnog Stefana Đakušića.
32'
Žuti karton
29'
Žuti karton
28'
Nebojša Stjepanović izveo je slobodan udarac sa 40 metara od gola domaćih, Ognjen Škorić zahvatio je loptu glavom i poslao u mrežu.
26'
Žuti karton
26'
Penal
Aleksandar Kondić sapleo je Hajrudina Zurapovića, a Ozren Perić postiže gol sa "bele tačke".
21'
Žuti karton
21'
Ostalo
Borac ima posed lopte, atakuje, ima želju da rivala pošalje na centar. Za sada ne uspeva...
12'
Ostalo
Počela je utakmica u Šamcu, reč je o meču drugoligaškog "Zapada" između Borca i Jedinstva. U toku je uvodno ispitivanje snaga. Hladno je u Posavini, a od proleća koje je kalendarski stiglo nema ni traga ni glasa.
2'
Postava
Postava: Rajko Đurić, Joco Stokić, Miloš Ilić, Aleksandar Ćosović, Ozren Perić, Ranko Galešić, Dušan Bijelić, Hajrudin Zarupović, Igor Susaković, Asif Čaušević, Zoran Perić
1'
Postava
Postava: Stefan Đakušić, Nebojša Stjepanović, Aleksandar Ristić, Ognjen Škorić, Ognjen Petrović, Saša Behara, Aleksandar Kondić, Nemanja Pucarević, Stefan Šervel, Miloš Kukić, Nikola Malbašić.
1'
Protokol
Glavni sudija: Nemanja, Davidović (Prijedor) Prvi pomoćni sudija: Miloš, Kovačević (Prijedor) Drugi pomoćni sudija: Dragan, Rajlić (Novi Grad) Četvrti sudija: Delegat: Branko, Tripić (Prnjavor) Kontrolor suđenja: Duško, Bundalo (Laktaši)