Odličan napad Zvijezde 09 završio je kornerom.
84'
Nakon dobrog ubacivanja sa desne strane rezevista Mišović pogađa mrežu Zvijezde 09.
82'
Nakon primljenog gola Slavija je krenulča u napad. Mišović je propustio dobru priliku.
77'
Iskoristio je igrač Zvijezde 09 grešku odbrane i nakon toga matirao golmana Nedžibovića. Domaći su tražili igru rukom ili ofsajd, a dobili su polazak sa centra.
68'
Korner
Čudesna odbrana Nwedžibovića,a namkon kornera nema gola.
59'
Dobar napad gostiju, ali je Nedžibović bio siguran.
46'
Ofsajd
Gosti su došli do gola, ali iz ofsajd pozicije.
38'
Morao je mnogo bolje i povoljne situacije. Loptu je lagano uhvatio golman Zvijezde 09.