Odlična prilika za Radnik, šut Krstića brani Pajević
77'
Penal za Radnik. U kaznenom prostoru fauliran Srećković, sigiuran je Vasić.
59'
Gavrić je asistirao, a Ristić iz srca šesnaesterca poslao loptu u lijevi ugao gola Sutjeske.
57'
Sve je sam uradio Dragan došlo. Prošao je po boku odbranu domaćina,a onda matirao nemoćnog golmana Sutjeske.
40'
N akon kornera ne pogađa napadač Sutjeske.
39'
Centrašut Mojovića sa lijeve strane, Radović kasni da ubaci loptu u mrežu Radnika.
38'
Šut na gol
Dušan Ristić
Stopostotna prilika za Radnik. Ristić je izbio sam pred Pajevića koji odlično reaguje i otklanja opasnost od svog gola.
25'
Mojović je dodao do Radovića koji šutra glavom pored gola Radnika.
18'
Nesmotrenosti u odbrani Sutjeske iskoristio je Maksimović . Pobjegao je po desnoj strani i sa ivice kaznenog prostora poslao loptu u lijevi ugao gola domaćeg tima.
18'
Slobodan udarac sa 20 metara izveo je Mojović. Golman Lakić je nakratko odbio loptu na koju natrčava Radović postiže pogodak koji je poništen zbog ofsajda.
10'
Šut na gol
Dobra prilika za Sutjesku ,Ristović je uposlio Mojovića koji je lijepo prošao po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor centrirao, ali napadači domaćeg tima su zakasnili da ubace loptu u mrežu.
1'
59'
Protokol
Sudije: Nikola Tešanović (Istočno Novo Sarajevo) [Glavni], Strahinja Vuković (Trebinje) [Pomoćnik], Strahinja Trifković (Pale) [Pomoćnik],
Postava
Miloš Pajević(G) , Aleksa Gagović , Vide Ivanović , Boško Radović , Nikola Mojović (K), Đorđe Milutinović , Zoran Obrenović , Milan Vladičić , Jovica Dačević , Slaviša Ristović , Nenad Stanojević , REZERVE Darko Krnojelac(G) , Nemanja Milutinović , Nikola Batinić , Milan Stanić , Dejan Rašević , Marko Ivanović ,
Postava
Nikola Lakić(G) , Stefan Josipović , Dragan Došlo , Dragan Matković , Aleksandar Vasić (K), Dušan Ristić , Nenad Srećković , Vido Marković , Aleksandar Maksimovic , Marko Despotović , Marko Perišić , REZERVE Dalibor Mitrović(G) , Miloš Jokić , Andrija Lošić , Nemanja Marić , Pavle Maletić , Nenad Rašević , Milan Gavrić , Andrej Krstić ,
Kanonada Radnika na stadionu pokraj Ćehotine

Fudbaleri Sutjeske su se propisno obrukali i na neslavan način oprostili od navijača na zatvaranju tekućeg šampionata.

Istina, fočanski prvoligaš je u ovom susretu nastupio u dosta „šarenom“ i podmlađenom sastavu, bez nekoliko standardnih prvotimaca, ali to nikako ne sme biti opravdanje za katastrofalan poraz kakav se ne pamti u novijoj istoriji kluba na stadionu pokraj Ćehotine.

Početak utakmice je pripao domaćim igračima koji su imali početnu terensku inicijativu i napravili nekoliko prilika, ali nisu uspeli i da pogode mrežu gostujućeg gola.

Od polovine prvog dela na terenu je praktično postojao samo jedan tim , kanonada gostiju je počela u 24. minutu kada je nesmotrenost u odbrani Sutjeske iskoristio Maksimović, koji je pobegao svojim pratiocima  po desnoj strani i sa ivice kaznenog prostora poslao loptu u levi ugao domaćeg tima.

U 40. minutu gosti iz Bijeljine su udvostručili prednost, Došlo je napravio solo prodor po levoj strani i iskosa sa desetak metara pogodio mrežu gola Sutjeske.

Samo što je počelo drugo poluvreme, tačnije u 51. minutu već je bilo 3:0, Maksimović je sa desne strane ušao u šesnaesterac domaćeg tima i sam, neometan savladao nemoćnog Pajevića.

Pet minuta kasnije  Gavrić je lepo asistirao najboljem akteru ovog susreta Ristiću koji iz srca kaznenog prostora pogađa gol Fočaka. Igrao se 59. minut kada je pred golom Sutjeske fauliran Srećković , sudija Tešanović je pokazao na belu tačku, a siguran sa 11. metara je bio Vasić. Goleadu Radnika  na fočanskom stadionu je završio „rezervista “ Marić u 85. minutu koji je nakon lepog dodavanja Markovića postavio konačnih 6:0 za radost gostiju iz Bijeljine.

Prva liga Republike Srpske

Sutjeska (F) – Radnik (B) 0:6 (0:2)

Stadion: Gradski. Gledalaca: 300. Sudija: Nikola Tešanović (Istočno Novo Sarajevo) 7. Strelci: Maksimović 24, 51, Došlo 40, Ristić 56, Vasić 59. iz penala , Marić 85. minut (Radnik) Žuti kartoni: Obrenović, Đ. Milutinović (Sutjeska)  Perišić (Radnik)

Sutjeska (F) – Pajević 5, Gagović 5, V. Ivanović 5,5, Radović 5,5 (od 83.Batinić - ) Mojović 5,5 (od 70. M. Ivanović -) Đ.  Milutinović  5,5,  Obrenović 5,5, Vladičić 5 (od 46. Rašević 5) Dačević 5,5, Ristović 5,5, Stanojević 5 (od 71. N. Milutinović -)

Radnik (B) – Lakić 7, Josipović 7, Došlo 7,5 (od 72. Lošić -) Matković 7 (od 46. Gavrić 7) Vasić 7,5, Ristić 8 (od 72. Marić 7) Srećković 7 (od 65. Maletić -) Marković 7, Maksimović 7,5 (od 54. Krstić 7) Despotović 7, Perišić 7.

Igrač utakmice: Dušan Ristić (Radnik)