Kotor Varoš
Teslić
Gradski derbi Prve rukometne lige pripao ekipi ORK Banja luka

ORK Banja Luka - Borac

U okviru Prve lige RS u Banjaluci su rukometaši ORK Banja Luka pobijedili Borac sa 34:30.

Utakmice između ovih ekipa uvijek su zanimljive i neizvjesne, pa i gledalaca u Boriku bilo vise nego obično.

ORK Banja Luka nakon prvih 30 minuta igre vodio je 17:13. Drugo poluvrijeme odigrali su izjednačeno, iako je domaćin u jednom trenutku imao i 8 golova prednosti.

Na kraju pobjeda od 34:30. Kako i prilici derbiju, sudije ove utakmice bile su Tatjana Praštalo i Vesna Balvan, međunarodni arbitri, koje su, između ostalog sudile finale Lige šampiona u Budimpešti između rukometašica mađarskog Ferenvaroša i Vajpetsa iz Norveške.