Ilijaš
Olovo
Radnik porazio Napredak

Radnik, Bijeljina

Derbi dvije prvoplasirane ekipe Premijer lige BiH Radnika i Naprezka u potpunosti je opravdao očekivanja. Pripao je domaćinu koji je slavio 3:2
Sinoć je prštalo na parketu.

Bijeljinci su ubjedljivo dobili prvi set, a nakon drame u drugom i vođstva od 2:0 u setovima u glavama domaćih igrača upisana su 3 boda. Ekipa Napretka je došla do svoje igre i relativno lako sledeća dva seta riješila u svoju korist.

Pobjednika je odlučivao taj-brek. Radnik je od samo početka napravio razliku koju je sačuvao do kraja za dva vrijedna boda.
Radnik-Napredak 3-2(25:14, 29:27, 22:25, 17:25, 15:8)

Bijeljinci nastavljaju pakleni ritam utakmica i već u utorak u Bijeljini igraju polufinale kupa RS, a u petak gostuju u Modriči u sedmom kolu Premijer lige BiH.