• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Remi Goška i Sloge

GOŠK , Gabela

U  prvom poluvremenu nismo vidjeli gotovo ništa na ovoj utakmici. Nije bilo nekih značajnijih prilika koje bi se pomenule, osim penala za domaće u 37. minuti   kojeg je krivio Albin Omić. Loptu je uzeo Dino Skorup, ali nije pogodio, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0.

Drugi dio donosi i "provalu oblaka" nad Gabelom, ali i nešto konkretniju napadačku igru obje ekipe. Esmir Hasukić ima odličnu šansu za domaće, sve je uradio kako treba, ali šutirao onda slabo, pravo u odlično postavljenog Nemanju Šćekića.