• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Zrinjski slavio u Konjicu

Fudbaleri Zrinjskog danas su na Gradskom stadionu u Konjicu doÅ”li do pobjede protiv Igmana rezultatom 4:1 u utakmici 33. kola lige BiH, te su tako na najbolji mogući način zavrÅ”ili sezonu.

Igman je poveo u 17. minuti golom Mirsada Ramića i imao je vođstvo sve do 20. minute, a onda su Plemići izjednačili na 1:1 preko Aldina Hrvanovića.

Ā

Å est minuta kasnije, Plemići su preokrenuli rezultat u svoju korist, kada je protivničku mrežu za 1:2 pogodio Nardin Mulahusejnović, te se sa tim rezultatom otiÅ”lo na odmor.

U drugom poluvremenu, promjene rezultata nije bilo sve do 70. minute, kada je za rezultat od 1:3 pogodio Luka Lukanić, koji je desetak minuta ranije uÅ”ao u igru.

Igrala se 89. minuta kada se u listu strijelaca za Plemiće upisao iĀ Abdurahimi, te je svojim golom postavio konačan rezultat ovog susreta od 1:4 za mostarsku ekipu.

Tako su Plemići ovu sezonu zavrÅ”ili gostujućom pobjedom protiv Igmana na Gradskom stadionu u Konjicu.

Igman - Zrinjski 1:4 (Ramić 17ā€˜, - Hrvanović 20ā€˜, Mulahusejnović 26ā€˜, Lukanić 70ā€˜, AbdurahimiĀ ā€‹89ā€˜).Ā