23.09.2017 14:00
0 : 5

Petarda domaćinu

23.09.2017 Administrator DC

Pionirska selekcija Sarajeva nastavila je sa sjajnim rezultatima u Premijer omladinskoj ligi BiH u ovoj uzrasnoj kategoriji. U desetom kolu, Bordo pioniri slavili su na gostovanju kod Krupe rezultatom 5:0.

I nakon deset kola pionirske Premijer lige BiH, Bordo tim nije prosuo niti jedan bod, a usto nije primio niti jedan gol. Iako je Krupa ove sezone igrala solidno, protiv Sarajeva od početka susreta praktično nije imala nikakve šanse za pozitivan rezultat. Gosti su poveli sa 1:0 pogotkom Ivana Grgića u 11. minuti susreta, a u 14. minuti je Irman Sejmenović povisio na 2:0.

Bio je to konačan rezultat prvog dijela, a u 39. minuti Edd Nezirović pogađa za 3:0. U 60. minuti, Benjamin Ćosić je pogodio mrežu domaćina sa bijele tačke za 4:0, da bi konačnih 5:0 minutu kasnije postavio Irman Sejmenović svojim drugim golom. Sarajevo nakon 10 kola ima 30 bodova, uz gol razliku od nevjerovatnih 56:0. S druge strane, Krupa ima po pet pobjeda i poraza.