Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.09.2017 16:00 | Radnik | 1 : 4 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.09.2017 19:00 | Sloboda | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Kakanj
|
23.09.2017 17:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
GOŠK
Gabela
|
23.09.2017 16:00 | Čelik | 2 : 0 | GOŠK |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
23.09.2017 16:00 | Napredak | 2 : 3 | Zvijezda 09 | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sutjeska
Foča
|
23.09.2017 16:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Sutjeska | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Drina
Zvornik
|
23.09.2017 16:00 | Kozara | 0 : 1 | Drina | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
23.09.2017 16:00 | Slavija | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
23.09.2017 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
23.09.2017 16:00 | Ljubić | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Laktaši
Laktaši
|
23.09.2017 16:00 | Sloga(S) | 1 : 3 | Laktaši | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Borac
Šamac
|
23.09.2017 16:00 | Ozren | 3 : 1 | Borac |
Mladost(G)
Gacko
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
23.09.2017 16:00 | Mladost(G) | 0 : 5 | Sloga | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Guber
Srebrenica
|
23.09.2017 16:00 | Glasinac 2011 | 1 : 1 | Guber | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
23.09.2017 16:00 | Leotar | 5 : 1 | Mladost(R) | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Proleter
Dvorovi
|
23.09.2017 16:00 | Drina HE | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
23.09.2017 16:00 | Jedinstvo(Bč) | 1 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Budućnost
Pilica
|
23.09.2017 16:00 | Famos | 10 : 3 | Budućnost |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
23.09.2017 16:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Vlasenica |
Ozren
Paklenica
|
|
Skugrić
Skugrić
|
23.09.2017 16:00 | Ozren | 1 : 1 | Skugrić | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
23.09.2017 16:00 | Trebava | 5 : 2 | Sloga(DP) |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
23.09.2017 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Borac | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
23.09.2017 16:00 | Progres | 4 : 0 | Naprijed | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
23.09.2017 16:00 | FSA | 3 : 0 | OFK Lauš |
Mladost
Bajinci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
23.09.2017 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Torpedo |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
23.09.2017 16:00 | Mladost Farmaprom | 2 : 0 | Omladinac |
Jablanica
Jablanica
|
|
Laminci
Laminci
|
23.09.2017 16:30 | Jablanica | 0 : 5 | Laminci | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Borac
Mašići
|
23.09.2017 16:30 | Polet | 0 : 1 | Borac |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Kolektiv
Međaši
|
23.09.2017 16:00 | Ljeskovac | 1 : 4 | Kolektiv |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
23.09.2017 16:00 | Sloga 94 | 2 : 0 | Magnojević 2001 |
Zenit
Bijeljina
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
23.09.2017 16:00 | Zenit | 2 : 0 | Ostojićevo |
TSC
Bačka Topola
|
|
Bežanija
Beograd
|
23.09.2017 16:00 | TSC | 4 : 0 | Bežanija |
West Ham
London
|
|
Tottenham
London
|
23.09.2017 13:30 | West Ham | 2 : 3 | Tottenham | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Huddersfield
Huddersfield
|
23.09.2017 16:00 | Burnley | 0 : 0 | Huddersfield | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
23.09.2017 16:00 | Everton | 2 : 1 | Bournemouth | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Crystal Palace
London
|
23.09.2017 16:00 | Manchester City | 5 : 0 | Crystal Palace | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Manchester Utd
Manchester
|
23.09.2017 16:00 | Southampton | 0 : 1 | Manchester Utd | ||||||
Stoke
Stoke-on-Trent
|
|
Chelsea
London
|
23.09.2017 16:00 | Stoke | 0 : 4 | Chelsea | ||||||
Swansea
Swansea
|
|
Watford
Watford
|
23.09.2017 16:00 | Swansea | 1 : 2 | Watford | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
Liverpool
Liverpool
|
23.09.2017 18:30 | Leicester | 2 : 3 | Liverpool |
Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Real Madrid
Madrid
|
23.09.2017 16:15 | Alavés | 1 : 2 | Real Madrid | ||||||
Málaga
Málaga
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
23.09.2017 18:30 | Málaga | 3 : 3 | Athletic Club | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Sevilla
Sevilla
|
23.09.2017 13:00 | Atlético Madrid | 2 : 0 | Sevilla | ||||||
Girona
Girona
|
|
Barcelona
Barcelona
|
23.09.2017 20:45 | Girona | 0 : 3 | Barcelona |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
23.09.2017 15:30 | RB Leipzig | 2 : 1 | Eintracht | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
23.09.2017 15:30 | Hoffenheim | 2 : 0 | Schalke 04 | ||||||
Werder
Bremen
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
23.09.2017 15:30 | Werder | 0 : 0 | Freiburg | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
23.09.2017 15:30 | Mainz 05 | 1 : 0 | Hertha BSC | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Augsburg
Augsburg
|
23.09.2017 15:30 | Stuttgart | 0 : 0 | Augsburg | ||||||
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
23.09.2017 18:30 | Borussia Dortmund | 6 : 1 | Borussia Mönchengladbach |
Juventus
Torino
|
|
Torino
Torino
|
23.09.2017 20:45 | Juventus | 4 : 0 | Torino | ||||||
Roma
Roma
|
|
Udinese
Udine
|
23.09.2017 15:00 | Roma | 3 : 1 | Udinese | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Napoli
Napoli
|
23.09.2017 18:00 | SPAL | 2 : 3 | Napoli |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Guingamp
Guingamp
|
23.09.2017 20:00 | Bordeaux | 3 : 1 | Guingamp | ||||||
Caen
Caen
|
|
Amiens SC
Amiens
|
23.09.2017 20:00 | Caen | 1 : 0 | Amiens SC | ||||||
Lyon
Lyon
|
|
Dijon
Dijon
|
23.09.2017 20:00 | Lyon | 3 : 3 | Dijon | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Troyes
Troyes
|
23.09.2017 20:00 | Metz | 0 : 1 | Troyes | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
PSG
Paris
|
23.09.2017 17:00 | Montpellier | 0 : 0 | PSG |
Slaven
Živinice
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
23.09.2017 16:00 | Slaven | 1 : 1 | Olimpik | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
23.09.2017 16:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Tošk
Tešanj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
23.09.2017 16:00 | Tošk | 0 : 0 | Zvijezda | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
23.09.2017 16:00 | Orašje | 1 : 1 | Metalleghe-BSI | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Sloga
Simin Han
|
23.09.2017 16:00 | Travnik | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Igman
Konjic
|
23.09.2017 16:00 | Bosna | 2 : 1 | Igman | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Čapljina
Čapljina
|
23.09.2017 16:00 | Iskra | 1 : 2 | Čapljina | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Velež
Mostar
|
23.09.2017 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Velež |
Krajina
Cazin
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
23.09.2017 16:00 | Krajina | 2 : 0 | Radnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
23.09.2017 16:00 | FK Vitez | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
23.09.2017 16:00 | Vitez | 0 : 1 | Brekovica 78 | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
23.09.2017 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
23.09.2017 16:00 | Ključ | 3 : 0 | Krajišnik |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Azot
Vitkovići
|
23.09.2017 16:00 | Krivaja | 5 : 2 | Azot | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Radnik
Hadžići
|
23.09.2017 16:00 | Famos | 3 : 3 | Radnik | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Natron
Maglaj
|
23.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Natron |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
23.09.2017 15:30 | Mladost 1938 | 1 : 1 | Mladost(V) | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Omladinac
Sanica
|
23.09.2017 15:30 | Borac | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Bajer 99
Velagići
|
23.09.2017 15:30 | Omladinac 75 | 2 : 1 | Bajer 99 | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
Rudar
Kamengrad
|
23.09.2017 15:30 | Gomila | 0 : 4 | Rudar | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
23.09.2017 15:30 | Željezničar | 2 : 1 | Mladost(P) |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
23.09.2017 | Krušik | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Memići
Memići
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
23.09.2017 | Memići | 3 : 1 | Spreča | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Sapna
Sapna
|
23.09.2017 | Pasci 78 | 0 : 1 | Sapna | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Husinski rudar
Husino
|
23.09.2017 | Bijeljevac | 0 : 4 | Husinski rudar |
Oskova
Oskova
|
|
Konjuh
Kladanj
|
23.09.2017 | Oskova | 2 : 4 | Konjuh | ||||||
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
23.09.2017 | Gornje Dubrave | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Bratstvo
Šišići
|
|
Metalac
Živinice
|
23.09.2017 | Bratstvo | 4 : 5 | Metalac | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Jablanica
Barice
|
23.09.2017 | Toplice | 3 : 2 | Jablanica |
Željezničar
Sarajevo
|
|
GOŠK
Gabela
|
23.09.2017 13:00 | Željezničar | 6 : 0 | GOŠK | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Borac
Banja Luka
|
23.09.2017 13:00 | Mladost | 1 : 2 | Borac |
Rudar
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
23.09.2017 12:00 | Rudar | 4 : 0 | Žepče | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
23.09.2017 12:00 | Radnik | 4 : 1 | Novi Travnik |
Velež
Mostar
|
|
Stolac
Stolac
|
23.09.2017 12:00 | Velež | 1 : 3 | Stolac | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Grude
Grude
|
23.09.2017 12:00 | Blagaj | 0 : 0 | Grude | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
23.09.2017 12:00 | Troglav 1918 | 7 : 2 | Rama | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
23.09.2017 12:00 | Branitelj | 0 : 0 | Sloga(DV-U) |
Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
23.09.2017 16:30 | Čelik | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.09.2017 12:30 | Zrinjski | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
23.09.2017 13:30 | Sloboda | 0 : 2 | Borac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.09.2017 16:00 | Krupa | 1 : 7 | Sarajevo |
Rudar
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
23.09.2017 10:00 | Rudar | 1 : 1 | Žepče | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
23.09.2017 10:00 | Radnik | 3 : 1 | Novi Travnik |
Velež
Mostar
|
|
Stolac
Stolac
|
23.09.2017 10:00 | Velež | 8 : 0 | Stolac | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Grude
Grude
|
23.09.2017 10:00 | Blagaj | 3 : 2 | Grude | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
23.09.2017 10:00 | Troglav 1918 | 8 : 0 | Rama | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
23.09.2017 10:00 | Branitelj | 3 : 2 | Sloga(DV-U) |
Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
23.09.2017 14:30 | Čelik | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.09.2017 11:00 | Zrinjski | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
23.09.2017 11:30 | Sloboda | 1 : 1 | Borac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.09.2017 14:00 | Krupa | 0 : 5 | Sarajevo |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
23.09.2017 10:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Napredak | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Podrinje
Janja
|
23.09.2017 10:00 | Borac | 2 : 2 | Podrinje | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
23.09.2017 10:00 | Ilićka 01 | 1 : 2 | Drina | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Zenit
Bijeljina
|
23.09.2017 10:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Zenit |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
23.09.2017 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Mineral | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
23.09.2017 10:00 | Borac | 3 : 3 | Tekstilac Kort | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Željezničar
Doboj
|
23.09.2017 10:00 | Alfa | 7 : 0 | Željezničar | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Proleter
Teslić
|
23.09.2017 10:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Kozara
Gradiška
|
23.09.2017 10:00 | Polet 1926 | 0 : 6 | Kozara |
Rudo
Rudo
|
|
Drina HE
Višegrad
|
23.09.2017 10:00 | Rudo | 0 : 5 | Drina HE |
Hercegovac
Bileća
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.09.2017 11:30 | Hercegovac | 0 : 2 | Leotar |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
23.09.2017 12:00 | Ilićka 01 | 0 : 2 | Drina | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Zenit
Bijeljina
|
23.09.2017 11:30 | Lokomotiva | 0 : 6 | Zenit |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
23.09.2017 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 4 | Mineral | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
23.09.2017 12:00 | Borac | 5 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Željezničar
Doboj
|
23.09.2017 12:00 | Alfa | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Proleter
Teslić
|
23.09.2017 12:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Kozara
Gradiška
|
23.09.2017 12:00 | Polet 1926 | 1 : 3 | Kozara |
Hercegovac
Bileća
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.09.2017 10:00 | Hercegovac | 0 : 1 | Leotar |
Čelik
Doboj
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
23.09.2017 11:30 | Čelik | 2 : 1 | Jedinstvo |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Mladost
Nević Polje
|
23.09.2017 | Široki Brijeg | 15 : 0 | Mladost |
Fortuna
Živinice
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
23.09.2017 12:00 | Fortuna | 7 : 2 | Sloga | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
23.09.2017 15:00 | Banja Luka | 1 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Gradina
Srebrenik
|
23.09.2017 11:00 | Iskra | 15 : 0 | Gradina |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
23.09.2017 18:00 | Ljubinje Bankom | 3 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Majevica
Lopare
|
23.09.2017 18:00 | Gradiška | 0 : 3 | Majevica | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
23.09.2017 18:00 | Jahorina | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Tempo
Ražljevo
|
23.09.2017 18:00 | Drina | 3 : 0 | Tempo |
Derventa
Derventa
|
|
Gradiška
Gradiška
|
23.09.2017 18:00 | Derventa | 3 : 1 | Gradiška | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Glasinac
Sokolac
|
23.09.2017 18:00 | Maglić | 3 : 0 | Glasinac | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Inova
Banja Luka
|
23.09.2017 15:00 | Slavija | 2 : 3 | Inova | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Hercegovac
Bileća
|
23.09.2017 18:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Hercegovac |
Jahorina
Pale
|
|
Gacko
Gacko
|
23.09.2017 | Jahorina | 0 : 3 | Gacko |
Maglaj
Maglaj
|
|
Derventa
Derventa
|
23.09.2017 19:00 | Maglaj | 33 : 25 | Derventa | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Goražde
Goražde
|
23.09.2017 17:00 | Zrinjski | 30 : 27 | Goražde | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloga
Doboj
|
23.09.2017 19:00 | Slavija | 31 : 30 | Sloga | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Konjuh
Živinice
|
23.09.2017 19:00 | Kakanj | 27 : 34 | Konjuh | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Bosna Centrotrans
Visoko
|
23.09.2017 19:00 | Izviđač CO | 26 : 17 | Bosna Centrotrans |
Borac
Travnik
|
|
Velež
Mostar
|
23.09.2017 | Borac | 31 : 21 | Velež | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Međugorje
Međugorje
|
23.09.2017 | Čapljina | 39 : 28 | Međugorje | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Radnički
Goražde
|
23.09.2017 | Igman | 30 : 30 | Radnički | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Neretva
Čapljina
|
23.09.2017 | Sloga | 30 : 14 | Neretva | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Jajce
Jajce
|
23.09.2017 | Donji Vakuf | 12 : 36 | Jajce | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
23.09.2017 | Izviđač CO 2 | 28 : 27 | RA Čapljina | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Iskra
Bugojna
|
23.09.2017 | Turbina | 16 : 43 | Iskra |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Grude
Grude
|
23.09.2017 17:30 | Izviđač | 20 : 24 | Grude | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Ilidža
Ilidža
|
23.09.2017 19:00 | Krivaja | 31 : 23 | Ilidža | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Neretva
Jablanica
|
23.09.2017 20:00 | Goražde | 27 : 20 | Neretva | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
23.09.2017 19:00 | Katarina | 32 : 37 | Dubica |