1 : 0
0 : 0

Kiks Zvijezde u Visokom

14.10.2018 Fejsbuk

Zvijezda Gradačac jeĀ  poražena u Visokom od dosadaÅ”njeg fenjeraÅ”a Bosne sa 1:0.

Slabu utakmicu je odigrao tim iz Gradačca, pa su na kraju poraženi, iako su većim dijelom drugog poluvremena imali igrača viÅ”e.

Bosna je ostala sa igračem manje u 53. minuti. Isključen je golman Abadžija, ali to Zvijezda nije iskoristila.

Istina, imali su gosti određene pokuÅ”aje, ali sve je to bilo jalovo i bezopasno po gol domaćeg tima.

Bosna je zato svoju Å”ansu iskoristila. U 83. minuti meča pogodio je Nihad Å ero za tri velika boda domaćeg tima.