Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
13.10.2018 15:00 | Željezničar Sport Team | 4 : 3 | Kozara | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Drina
Zvornik
|
13.10.2018 15:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Drina | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
13.10.2018 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
13.10.2018 15:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.10.2018 15:00 | Alfa Modriča | 0 : 0 | Slavija |
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
13.10.2018 15:00 | Polet 1926 | 1 : 1 | Sloga(S) |
Mladost(G)
Gacko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
13.10.2018 15:00 | Mladost(G) | 5 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Stakorina
Čajniče
|
13.10.2018 15:00 | Drina HE | 3 : 0 | Stakorina | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
13.10.2018 15:00 | Guber | 2 : 0 | Proleter |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
BSK
Banja Luka
|
13.10.2018 15:00 | Borac | 10 : 0 | BSK | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
FSA
Prijedor
|
13.10.2018 15:00 | Bratstvo | 2 : 0 | FSA | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Čelinac
Čelinac
|
13.10.2018 15:00 | Lijevče | 1 : 1 | Čelinac |
Trebava
Osječani
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
13.10.2018 15:00 | Trebava | 3 : 1 | Zvijezda |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Romanija
Pale
|
13.10.2018 15:00 | OFK Podgrab | 2 : 3 | Romanija |
Obilić
Krepšić
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
13.10.2018 19:00 | Obilić | 2 : 0 | Sava 04 |
Mladost
Seferovci
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
13.10.2018 15:30 | Mladost | 3 : 4 | Bratstvo(K) | ||||||
Bratstvo(O)
Orahova
|
|
Ratar
Stara Topola
|
13.10.2018 15:30 | Bratstvo(O) | 5 : 2 | Ratar |
Modran
Modran
|
|
Lazarevica
Čengić
|
13.10.2018 15:00 | Modran | 6 : 0 | Lazarevica |
Mladost(VO)
Velika Obarska
|
|
Nacional
Bijeljina
|
13.10.2018 15:00 | Mladost(VO) | 8 : 0 | Nacional |
Velež
Mostar
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
13.10.2018 15:00 | Velež | 5 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
13.10.2018 15:00 | Bratstvo | 5 : 3 | Metalleghe BSI | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
13.10.2018 15:00 | Bosna | 1 : 0 | Zvijezda | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
13.10.2018 15:00 | Čapljina | 1 : 3 | Olimpik | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Goražde
Goražde
|
13.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Goražde | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Vitez
Vitez
|
13.10.2018 15:00 | Slaven | 1 : 0 | Vitez | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Orašje
Orašje
|
13.10.2018 15:00 | Rudar | 3 : 1 | Orašje |
FK Vitez
Vitez
|
|
Vlašić
Turbe
|
13.10.2018 15:00 | FK Vitez | 0 : 0 | Vlašić | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
13.10.2018 15:00 | Krajina | 1 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Iskra
Bugojno
|
13.10.2018 15:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Iskra | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Rudar
Han Bila
|
13.10.2018 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Rudar |
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
13.10.2018 15:00 | Bosna(K) | 4 : 1 | Dinamo | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Svatovac
Poljice
|
13.10.2018 15:00 | Radnički | 1 : 1 | Svatovac | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Mramor
Mramor
|
13.10.2018 15:00 | Mladost | 7 : 0 | Mramor | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Seona
Seona
|
13.10.2018 15:00 | Odžak 102 | 1 : 3 | Seona | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Budućnost
Banovići
|
13.10.2018 15:00 | Gradina | 1 : 1 | Budućnost |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
13.10.2018 15:00 | Bosna Union | 1 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
13.10.2018 15:00 | Borac | 6 : 1 | Jedinstvo |
Gomila
Stijena
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
13.10.2018 15:00 | Gomila | 3 : 2 | Željezničar | ||||||
Mladost(V)
Vrnograč
|
|
Bajer 99
Velagići
|
13.10.2018 15:00 | Mladost(V) | 5 : 0 | Bajer 99 | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
13.10.2018 15:00 | Ključ | 3 : 2 | Mladost(P) | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Omladinac
Sanica
|
13.10.2018 15:00 | Vitez | 2 : 0 | Omladinac |
Hajduk
Orašje
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
13.10.2018 15:00 | Hajduk | 6 : 0 | Mladost(DS) | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
13.10.2018 15:00 | Dizdaruša | 4 : 0 | Mladost(S) |
Omazići 1937
Omazići
|
|
Vražići 92
Vražići
|
13.10.2018 15:00 | Omazići 1937 | 2 : 0 | Vražići 92 |
Stup
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
13.10.2018 15:30 | Stup | 0 : 2 | Saobraćajac |
Rakitno
Rakitno
|
|
Šator
Glamoč
|
13.10.2018 13:00 | Rakitno | 1 : 1 | Šator |
Iskra
Stolac
|
|
Mostar
Mostar
|
13.10.2018 15:30 | Iskra | 3 : 0 | Mostar |
Sindjelić
Beograd
|
|
Inđija
Inđija
|
13.10.2018 15:00 | Sindjelić | 0 : 0 | Inđija | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
13.10.2018 15:00 | Metalac | 2 : 1 | Novi Pazar | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
13.10.2018 15:00 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Radnički 1923 | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Borac
Čačak
|
13.10.2018 15:00 | TSC | 0 : 0 | Borac | ||||||
Bečej 1918
Bečej
|
|
Sloboda
Užice
|
13.10.2018 15:00 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Sloboda |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
13.10.2018 11:00 | Krupa | 0 : 1 | Mladost |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
13.10.2018 13:00 | Novi Grad | 2 : 4 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
13.10.2018 13:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Ilijaš | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
13.10.2018 13:00 | Željezničar | 1 : 1 | Bosna |
GOŠK
Gabela
|
|
Čapljina
Čapljina
|
13.10.2018 13:00 | GOŠK | 6 : 0 | Čapljina | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.10.2018 13:00 | Troglav 1918 | 1 : 2 | Leotar | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Stolac
Stolac
|
13.10.2018 13:00 | Brotnjo | 3 : 2 | Stolac | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
13.10.2018 13:00 | Tomislav | 2 : 2 | Branitelj |
Radnik
Bijeljina
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
13.10.2018 15:00 | Radnik | 2 : 0 | Zvijezda 09 |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
13.10.2018 11:00 | Novi Grad | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
13.10.2018 11:00 | Sarajevo | 2 : 2 | Ilijaš | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
13.10.2018 11:00 | Željezničar | 2 : 1 | Bosna |
Troglav 1918
Livno
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.10.2018 11:00 | Troglav 1918 | 3 : 1 | Leotar | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Stolac
Stolac
|
13.10.2018 11:00 | Brotnjo | 1 : 1 | Stolac | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
13.10.2018 11:00 | Tomislav | 2 : 0 | Branitelj |
Radnik
Bijeljina
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
13.10.2018 13:00 | Radnik | 0 : 0 | Zvijezda 09 |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.10.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 1 : 3 | Borac | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
13.10.2018 10:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 1 | Željezničar | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
13.10.2018 10:00 | Sloboda | 1 : 16 | Kozara | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
13.10.2018 10:00 | Sloga(D) | 5 : 0 | OFK Spartak 2013 |
Podrinje
Janja
|
|
Radnik
Bijeljina
|
13.10.2018 10:00 | Podrinje | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
13.10.2018 10:00 | Rudar 1925 | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
13.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Borac | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
13.10.2018 10:00 | Zenit | 0 : 6 | Drina |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Mladost
Rogatica
|
13.10.2018 12:00 | Slavija | 3 : 0 | Mladost |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.10.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Borac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Polet 1926
Brod
|
13.10.2018 10:00 | Modriča | 0 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
13.10.2018 10:00 | Željezničar Sport team | 6 : 0 | Željezničar | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
13.10.2018 10:00 | Proleter | 5 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
13.10.2018 10:00 | Sloga | 1 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
13.10.2018 10:00 | Tekstilac Kort | 1 : 0 | Mineral |
Inter
Posušje
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
13.10.2018 15:00 | Inter | 3 : 0 | Brotnjo |
Emina
Mostar
|
|
Gradina
Srebrenik
|
13.10.2018 18:00 | Emina | 8 : 0 | Gradina | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
13.10.2018 15:00 | Iskra | 4 : 0 | Banja Luka | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
13.10.2018 15:30 | Lokomotiva | 8 : 2 | Alfa Modriča |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
13.10.2018 15:00 | Radnik Bumerang | 4 : 0 | SFK 2000 |
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Kaskada
Gračanica
|
13.10.2018 18:00 | Tango | 1 : 3 | Kaskada |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Krka
Novo Mesto
|
13.10.2018 17:00 | Crvena zvezda MTS | 80 : 66 | Krka | ||||||
FMP
Železnik
|
|
Cibona
Zagreb
|
13.10.2018 19:00 | FMP | 93 : 88 | Cibona | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
13.10.2018 21:00 | Cedevita | 86 : 95 | Mega Bemax |
Napredak
Odžak
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
13.10.2018 | Napredak | 3 : 1 | 7 Lukavac | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Galeb
Brčko
|
13.10.2018 | Sloboda | 3 : 0 | Galeb |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Olovo
Olovo
|
13.10.2018 | Ilijaš | 3 : 1 | Olovo | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.10.2018 | Breza 1934 | 3 : 1 | Krivaja |
Bosna
Kalesija
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
13.10.2018 20:00 | Bosna | 0 : 3 | Domaljevac | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.10.2018 20:00 | Kakanj 78 | 3 : 0 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
13.10.2018 20:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
13.10.2018 20:00 | Mladost | 3 : 0 | Modriča |
Drina
Zvornik
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
13.10.2018 17:00 | Drina | 3 : 0 | Ljubinje | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Maglić
Foča
|
13.10.2018 19:00 | Jahorina | 2 : 3 | Maglić |
Bihać
Bihać
|
|
Orašje
Orašje
|
13.10.2018 18:00 | Bihać | 2 : 3 | Orašje |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Čapljina
Čapljina
|
13.10.2018 | Novi Grad | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Mostar
Mostar
|
13.10.2018 | Ilijaš | 0 : 3 | Mostar | ||||||
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Troglav
Livno
|
13.10.2018 | Smeč | 3 : 1 | Troglav |
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Mostar 2
Mostar
|
13.10.2018 18:00 | Ljubuški | 3 : 2 | Mostar 2 |
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
13.10.2018 18:00 | Kula Gradačac | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
Goražde
Goražde
|
13.10.2018 18:00 | Smeč | 3 : 1 | Goražde | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Jahorina
Pale
|
13.10.2018 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Modriča
Modriča
|
13.10.2018 18:00 | Sloboda | 3 : 0 | Modriča |
Glasinac
Sokolac
|
|
Kozara
Gradiška
|
13.10.2018 16:00 | Glasinac | 3 : 0 | Kozara | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Derventa
Derventa
|
13.10.2018 14:00 | Radnik | 3 : 0 | Derventa | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Hercegovac
Bileća
|
13.10.2018 16:00 | Slavija | 0 : 3 | Hercegovac |
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
13.10.2018 18:00 | Crvena zvijezda 2 | 0 : 3 | Kotor Varoš |
Rudar
Banovići
|
|
Sloboda
Tuzla
|
13.10.2018 | Rudar | 18 : 41 | Sloboda | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
Bosna 2
Visoko
|
13.10.2018 | Čelik Junior | 38 : 33 | Bosna 2 | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Lukavac
Lukavac
|
13.10.2018 | Gradačac | 35 : 21 | Lukavac | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Kakanj
Kakanj
|
13.10.2018 | Krajina | 29 : 36 | Kakanj | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
BosnaTS
Tešanj
|
13.10.2018 | Čelik | 43 : 25 | BosnaTS |
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Velež
Mostar
|
13.10.2018 | RA Čapljina | 41 : 25 | Velež | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojna
|
13.10.2018 | Bosna | 21 : 29 | Iskra |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.10.2018 | Sloga(D) | 32 : 27 | Zrinjski | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
13.10.2018 | Gračanica | 27 : 25 | Vogošća Poljine Hills | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Goražde
Goražde
|
13.10.2018 | Lokomotiva | 29 : 25 | Goražde | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
13.10.2018 | Maglaj | 29 : 25 | Sloga(GV-U) | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Bosna
Visoko
|
13.10.2018 | Konjuh | 31 : 27 | Bosna | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.10.2018 | Leotar | 40 : 33 | Slavija |
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Banja Luka
|
13.10.2018 14:30 | ORK Borac | 25 : 26 | Mladost | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
13.10.2018 16:00 | Jedinstvo 2015 | 31 : 36 | Kotor Varoš |
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Srbac
Srbac
|
13.10.2018 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 23 : 25 | Srbac |
Živinice
Živinice
|
|
Iskra(B)
Bugojno
|
13.10.2018 | Živinice | 18 : 42 | Iskra(B) | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Neretva
Jablanica
|
13.10.2018 | Vitez | 36 : 28 | Neretva |
Grude
Grude
|
|
Hadžići
Hadžići
|
13.10.2018 | Grude | 38 : 24 | Hadžići | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Jedinstvo(B)
Brčko
|
13.10.2018 | Izviđač | 31 : 25 | Jedinstvo(B) | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
13.10.2018 | Mira | 41 : 20 | Hrasnica | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
13.10.2018 | Krivaja | 29 : 24 | Dubica |
Leotar
Trebinje
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
13.10.2018 17:30 | Leotar | 18 : 32 | Knežopoljka |