1 : 0
Stokić je pogodi ,nakon Å”to je s lijeve strane proÅ”ao i centrirao Komarčević
612. minut'
Penal
Penal za Kozaru, nakon Å”to je sruÅ”en GliÅ”ić.,Å utiraa Jandrii i pogaÅ”a prečku.
90.minut'
Crveni karton
Isključen je , zbog dva žuta kartona, Igor Krmar.
86.minut'
Å ut na gol
Macanović Å”utira iz daljine, ali preko gola.
83.minut'
Å ut na gol
Uzvracaju gosti gotovo na isti način. Blokiran Ŕut.
82.minut'
Å ut na gol
PokuÅ”aj Novakovića sa ivice Å”esnaesterca, ali je izblokiran.
80.-minut'
Å ut na gol
Arnautović Å”utira sa dvadeset metara, ali posred gola. Modić hvata sigurno.
62.minut'
Korner
PokuÅ”aj Kukića nakon kornera, golman boksuje.
58.minut'
Å ut na gol
Odličan prodor GliÅ”ića, koji Å”utira pored gola.
56.,minut'
Å ut na gol
PokuÅ”aj Jandrića glavim, nakon kornera, ali bez opasnosti po gol Sloge.
53.minut'
Å ut na gol
Komarčević Å”utira pored gola Kozare.
49.minut'
Izmena
IzaÅ”ao Å iÅ”ič. u igri je Macanović.
46.minut'
Å ut na gol
PokuÅ”aj Å iÅ”ića sa lijeve strane iskosa, ali pored gola.
42.minut '
Brza kontra Kozare preko GliÅ”ića koji se s lijeve strane stuÅ”tio u Å”esneasrrerac gostiju, ruÅ”i ga nemoćni Matić s leđa i sudija svira jedanaesterac. Siguran sa bijele tačke je Jandrić
38'
Å ut na gol
Najbolja prilika za goste, Modić odbija Å”ut, na loptu natrčava Ristić, ali je promaÅ”io prazan gol
30. minut'
Dinamična utakmica i prve varnice na terenu, zbog koÅ”kanja žute kartone dobijaju Å akić i Stokić
16.minut'
Å ut na gol
Prva Å”ansa za Kozaru, pokusaj Raspudića,ali pored gola
8.minut'
Sudije: Jovo Karić (Trebinje), Dragan Keranović (Prijedor), Davor Maksimović ( Doboj), Četvrti sudija: Zoran Soknić (I. Sarajevo). Posmatrač suđenja: |eljko Salamić (Prijedor). Delegat: Borislav Gragovac (Kozarska Dubica).
Kozara: Srđan Modić, DuÅ”an Kolmljenović, Boris Raspudić, SlaviÅ”a Maksimović, Milan Å akić, MiloÅ” Kukić, Dejan GliÅ”ić, Srboljub Jandrić, Neven Bunić, Aleksandar Kondić, Amir Kukavica. Na klupi: DuÅ”an Dončić, Ognjen Petrović, Nemanja Gavrić, Boris Ostojić, Milovan Novaković, Vladimir Petković, NebojÅ”a Stjepanović. Trener: Igor Janković.
BoriÅ”a Bodiroga, VukaÅ”in Benović, Nemanja Matović, Davor Arnaut, DuÅ”an Ristić, Aldin Å iÅ”ić, DragiÅ”a Komarčević, Igor Krmar, Nikola Mazić, Dejan Popović, Joso Stokić. Na klupi: Perica Novaković, Marko labović, Strahinja Macanović, Danijel Zlatković, Bojan Mihajlović, Branislav Panić, Elmin Hadžikadunić. Trener: Dragan Mičić.
Na Gradskom stadionu u GradiÅ”ci počela je utakmica 18. kola I lige Republike Srpske FK Kozara (GradiÅ”ka) ā€“ Sloga (Gornje Crnjelovo)
Å ut na gol
PokuŔaj Kukavice sa dvadest pet metara,golman zaustavlja.
Žuti karton
Šakić
Žuti karton
Stokić
Upravo je zavrÅ”eno prvo poluvrijeme utakmice 18. kola I lige Republike Srpske FK Kozara (GradiÅ”ka) ā€“ Sloga (Gornje Crnjelovo) 1:0.