5 : 1

Jedinstvo pregazilo Proleter

14.04.2019 Administrator DC

Goleada u drugom poluvremenu: FK Jedinstvo, Žeravice

Lider Druge lige, grupa Zapad Jedinstvo iz Žeravice porazio je gostujući tm Proletera iz Teslića sa 5:1. Prvih 45 minuta prošlo je bez pogodaka,a u nastavku prava goleada.

Možda je tome doprinela I činjenica da su gosti imali samo jednog igrača na klupi za rezvene fudbaler, pa su se umorili I nisu mogli parirati ipak boljem timu Jedinstva.

Golove za domaćina postigli su Kovljen, Radetić, Milojević I Škorić dva,a strelac za Teslićane je bio Popović.

Jedinstvo – Proleter 5:1

Sudija: Dragan Todić (Doboj).

Jedinstvo: Ad. Hamzić, Bubić, Nedić, As. Hamzić, Škorić, Milojević, Radetić, Petrović, Arežina, Lazić, Kovljen.

Proleter: Matović, Jospipović, Đukarić, Osmić, Popović, Stojanović, Savić, Gavrić, Kuzmanović, Popović, Knežević.