3.set
25 : 20

Drina preduboka Ljubinjcima

14.10.2018 Drago Gajić

OdbojkaÅ”i Drine slavili su i u trećem kolu Prve lige Republike Srpske.Oni su bili bolji od ekipe Ljubinja i pobjedili sa maksimalnih 3:0.

Prvi setĀ  je bio najizjednačeniji, jer se igralo na razliku. Drina je bila bolja tokom većeg djela utakmice, ali su gosti stizali rezultat pa je set odlučen sa 26:24 u korist Drine.

U drugom setu nije bilo dileme jer je Drina vodila tokm čitavog Ā seta i slavila sa 25:18. I u trećem seti su igrači domeće ekipe dominirali u svim elemenima igre i dobili ga sa 25:20.

Svi igrači domažih su pržili su Ā dobru igru.NajviÅ”e prolaza i osvojenih poena ponovo je imao Vladimir Petrović,a pomagali su mu Veselin Mitrović, Aleksandar Petrović, Zoran Grbić i veteran Drine Vasilije BoÅ”ković.