23 : 22

Leo stao u Brodu

03.11.2018 Trebinje live

RukometaŔice "Leotara" izgubile su u okviru Ŕestog kola Prve lige Republike Srpske, nakon neizvjesnog zavrŔetka, od ekipe "Nestro grupa Brod" rezultatom 23:22 (14:10).

Od početka meča domaće igračice su bile u vođstvu od dva do tri gola, ali se na odmor otiÅ”lo sa rezultatom 14:10.

U drugih 30 minuta viđena je daleko kvalitetnija igra goŔći tako da je bilo dosta neizvjesnosti.

Igračice trenera Zdravka Komnenovića su u 50. minutu doÅ”le do rezultata 20:19. Ipak, do kraja utakmice nisu imale ni snage ni sreće da izjednače ili preokrenu rezultat u svoju korist.

Na kraju utakmice na semaforu je pisalo 23:22.

Najbolji pojedinci na utakmici koji su postigli po polovinu golova u svojim ekipama su bile kod domaćina Cvijanović sa 12 i Kovačević sa 11 kod goŔći.

RukometaÅ”ice Leotar već sutra igraju u Banjaluci protiv ŽRK "Borac".

ŽRK "Nestro grupa Brod":Ā Gajić, Marjanović 2, Cvijanović 12, S. Janković, D. Janković 7, Čvorak, Å ukurma 1, Balatunović 1. Trener: Dragan Vidić.

ŽRK "Leotar":Ā Kisin, Gaćina 1, Mucović 5, Brkan, Ratković 4, Kovačević 11, Glavonjić, Kraljević 1, Sekulović. Trener: Zdravko Komnenović.