Domaći su došli do gola. Strelac Dačević.
Tim iz Čajniča ide ka novim bodovima. Srelac drugog gola bio je Damjanović
Biće zanimljivo u Čajniču. Tim Proletera smanjio na 2:1.
Damjanović postiže drugi svoj gol. Stakortina vodi sa 4:1.
Utakmica završena
Sigurna igra Stakorine i pobeda.
Dačević konstruktor pobede

FK Stakorina, Čajniče

U odličnoj fudbalskoj predstavi fudbaleri Stakrine su u  potpunosti nadigrali ekipu Proletera i zabeležili ubedljivu pobedu . Od početka utakmice domaći tim je imao terensku inicijativu, stvorili su Čajničani nekoliko izglednih prilika,  a do prednosti

su došli u 25.minutu kada je Dačević sa preko dvadeset metara izveo slobodan udarac i pogodio donji desni ugao gola Proletera.

I u drugom delu Stakorina je dominirala i za samo  petnaestak minuta nastavka gledaoci su videli još četiri pogotka. U 51. minutu Dačević je odlično asistirao Damjanoviću koji je povisio prednost Čajničana na 2:0.

Samo dva minuta kasnije radovali su se i gosti, nesmotrenost domaće odbrane u pogodak je pretvorio Maksimović.

Stakornina dolazi do novog vođstva u 59.minutu, Damjanović je uputio dubinsku loptu iz auta koju je preuzeo Dačević ,  pobegao je svojim pratiocima i zatresao mrežu gostujućeg golmana Simojlovića.

Konačan rezultat je postavljen u 61. minutu najbolji akter ovog susreta Jovica Dačević je pokazao sav raskošan talenat majstorski je prosledio loptu do Damjanovića kome nije bilo teško da zatrese  mrežu Proletera za konačnih 4:1.

STAKORINA - PROLETER (D)  4:1 (1:0)

Stadion:Rakovice: Gledalaca: 300.Sudija: Stefan Bokić (Bileća) .Strelci: Dačević u 25. i 59. Damjanović  u 51. i 61. minutu (Stakorina), Maksimović u 53. Minutu (Proleter). Žuti kartoni: Pjević (Stakorina), Borenović, Vlačić (Proleter)

STAKORINA: Marić , Nešković, Damjanović , Dačević (od 68.Simović), Todorović  , Gigović (od 71.Bjelogrlić), Pjević , Ristanović , Katana  , Kajević , Đurović (od 62.Tadić).

PROLETER: Simojlović , Mrkajić , Gospavić , Nikolić , Vlačić , Jevtić , Sekulić, (od 81.Petrović), Furtula , Borenović ,Maksimović ,Račenović .

Igrač utakmice: Jovica Dačević (Stakorina)