Novi poraz Krupe

Krupa je u okviru 11. kola Premijer lige BiH dočekala ekipu Mladosti, a pobjedu su slavili gosti iz Doboja kod Kaknja rezultatom 1:0.

Krupa je bolje otvorila utakmicu i jakim presingom i agilnošću pravila veliki problem odbrani Mladosti, no kako je vrijeme odmicalo tako su se i gosti sve više oslobađali početnog pritiska domaćina.

Prvu pravu priliku imala je Krupa u 23. minuti, da bi Mladost ubrzo uzvratila, no Kolak je bio na visini zadatka.

To je praktično bilo sve od uzbuđenja u prvom poluvremenu, da bi u drugom dijelu Mladost potpuno preuzela konce utakmice u svoje ruke.

Gosti su u 59. minuti susreta došli do nove šanse, ali Kolak ponovo brani pokušaj fudbalera Mladosti, da bi desetak minuta kasnije Mladost ipak došla do vodstva iz penala koji u gol pretvara Nedim Hadžić.

Domaći su tražili poravnanje, a do njega su zamalo i došli u posljednjim minutama utakmice kada je Nikolić pogodio stativu. Potom su domaćini tražili i penal, no sudac se nije oglasio, te je ostalo 0:1.

Mladosot je do kraja uspjela sačuvati prednost, privesti utakmicu kraju i doći do minimalne pobjede.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Krupa Mladost