Bratunac
Rudo
Novi trijumf Veleža

Velež, Nevesinje

Odbojkašice Veleža, danas su u okviru 3.kola Prve lige RS došle do punog plijena na zahtjevnom gostovanju u Bijeljini protiv ekipe ŽOK Radnik. Rezultat je bio 3:1 za OK Velež

Po setovima je bilo: 17:25,16:25,25:8,19:25

Nevesinjke su superiorno kontrolisale meč od samog početka namećući svoj ritam i ubrzo je bilo 2:0. U trećem setu došlo je do malog opuštanja u redovima Nevesinjki pa je protivnik koji je zaigrao agilnije uspio da smanji na 2:1. Četvrti set je opet OK Velež zaigrao koncetrisano i odgovorno rutinski privodeći meč kraju. Nevesinjke sada imaju 6 bodova nakon tri odigrana kola. U narednom kolu OK Velež je domaćin ekipi OK Hercegovac iz Bileće.

Izvor:hercegsport.com