Cadiz
Cádiz
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
19.02.2022 18:30 | Cadiz | 1 : 1 | Getafe | ||||||
Granada
Granada
|
|
Villarreal
Villarreal
|
19.02.2022 14:00 | Granada | 1 : 4 | Villarreal | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Atletico Madrid
Madrid
|
19.02.2022 16:15 | Osasuna | 0 : 3 | Atletico Madrid | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Alaves
Vitoria-Gasteiz
|
19.02.2022 21:00 | Real Madrid | 3 : 0 | Alaves |
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
19.02.2022 15:30 | Wolfsburg | 1 : 2 | Hoffenheim | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Bochum
Bochum
|
19.02.2022 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Bochum | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
19.02.2022 15:30 | Augsburg | 1 : 2 | Freiburg | ||||||
Arminia
Bielefeld
|
|
Union Berlin
Berlin
|
19.02.2022 15:30 | Arminia | 1 : 0 | Union Berlin | ||||||
Köln
Köln
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
19.02.2022 18:30 | Köln | 1 : 0 | Eintracht |
Roma
Roma
|
|
Hellas Verona
Verona
|
19.02.2022 18:00 | Roma | 2 : 2 | Hellas Verona | ||||||
Salernitana
Salerno
|
|
Milan
Milano
|
19.02.2022 20:45 | Salernitana | 2 : 2 | Milan | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Empoli
Empoli
|
19.02.2022 15:00 | Sampdoria | 2 : 0 | Empoli |
Lens
Lens
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
19.02.2022 17:00 | Lens | 1 : 1 | Olympique Lyonnais | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
PSG
Paris
|
19.02.2022 21:00 | Nantes | 3 : 1 | PSG |
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
19.02.2022 18:00 | Sloga | 4 : 1 | Sarajevo | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
19.02.2022 18:00 | Mostar SG | 4 : 1 | Salines | ||||||
Doboj
Doboj
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
19.02.2022 13:30 | Doboj | 6 : 4 | Brotnjo |
Beli anđeo
Popovo Polje
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
19.02.2022 20:00 | Beli anđeo | 6 : 1 | Brčko Zdravlje | ||||||
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Radnik Siti
Bijeljina
|
19.02.2022 18:00 | Ugljevik | 4 : 7 | Radnik Siti | ||||||
Boračka
Gradiška
|
|
Jahorina
Pale
|
19.02.2022 19:30 | Boračka | 4 : 4 | Jahorina |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Medicinski fakultet
Foča
|
19.02.2022 20:00 | Ljubinje | 8 : 9 | Medicinski fakultet | ||||||
Kalinovik
Kalinovik
|
|
Young Boys
Zvornik
|
19.02.2022 19:00 | Kalinovik | 4 : 6 | Young Boys | ||||||
Tango 2
Istočno Sarajevo
|
|
Radnički
Novo Gortažde
|
19.02.2022 13:30 | Tango 2 | 9 : 1 | Radnički |
Derventa
Derventa
|
|
Dom sportova
Brod
|
19.02.2022 21:00 | Derventa | 7 : 5 | Dom sportova |
Lux
Brčko
|
|
Odžak
Odžak
|
19.02.2022 13:30 | Lux | 12 : 2 | Odžak |
Iskra Vrbas
Bugojno
|
|
Čulin Mlin
Livno
|
19.02.2022 20:00 | Iskra Vrbas | 8 : 6 | Čulin Mlin | ||||||
Rudnik
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
19.02.2022 19:30 | Rudnik | 7 : 5 | Čapljina | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Zrinjski
Mostar
|
19.02.2022 19:00 | Seljak | 6 : 1 | Zrinjski |
Rogatica
Rogatica
|
|
Varda HE
Višegrad
|
19.02.2022 18:00 | Rogatica | 67 : 58 | Varda HE | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sokolac
Sokolac
|
19.02.2022 19:30 | Sutjeska | 64 : 62 | Sokolac |
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Zvornik Basket
Zvornik
|
19.02.2022 18:30 | Rudar 2015 | 53 : 74 | Zvornik Basket | ||||||
Best
Doboj
|
|
Olimp
Šekovići
|
19.02.2022 18:30 | Best | 63 : 98 | Olimp | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Derventa
Derventa
|
19.02.2022 18:30 | Modriča | 61 : 81 | Derventa | ||||||
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
|
|
Šamac
Šamac
|
19.02.2022 18:30 | Budućnost Fabrika 2 | 71 : 56 | Šamac |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
19.02.2022 17:00 | Igokea | 88 : 78 | Sloboda | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
19.02.2022 20:00 | Borac | 72 : 88 | Široki |
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Lavovi
Brčko
|
19.02.2022 19:00 | Mladi Krajišnik | 52 : 65 | Lavovi |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
19.02.2022 13:00 | Sloboda | 37 : 64 | Kozara |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
19.02.2022 17:00 | Ljubinje | 0 : 3 | Kakanj 78 | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
19.02.2022 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Domaljevac |
Gradiška
Gradiška
|
19.02.2022
16:30
|
Radnik 2
Bijeljina
|
19.02.2022 16:30 | Gradiška | : | Radnik 2 | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Modriča Novoprom
Modriča
|
19.02.2022 18:30 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Modriča Novoprom | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Maglić
Foča
|
19.02.2022 18:00 | Drina | 2 : 3 | Maglić | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Tempo
Ražljevo
|
19.02.2022 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Tempo |
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Galeb
Brčko
|
19.02.2022 18:00 | 7 Lukavac | 0 : 3 | Galeb | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Ilidža
Ilidža
|
19.02.2022 19:00 | Ilijaš | 3 : 2 | Ilidža |
Galeb
Bar
|
|
Budva
Budva
|
19.02.2022 20:00 | Galeb | 0 : 3 | Budva |
Goražde
Goražde
|
|
Gacko
Gacko
|
19.02.2022 19:30 | Goražde | 3 : 2 | Gacko | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
19.02.2022 19:00 | Sloboda | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Mostar
Mostar
|
19.02.2022 18:00 | Orašje | 2 : 3 | Mostar |
Velež
Nevesinje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
19.02.2022 18:00 | Velež | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
19.02.2022 13:30 | Inova | 3 : 0 | Drina | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
19.02.2022 16:30 | Borac | 3 : 0 | Ljubinje Bankom | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Glasinac
Sokolac
|
19.02.2022 16:00 | Slavija | 2 : 3 | Glasinac | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Libero
Bijeljina
|
19.02.2022 15:00 | Maglić | 0 : 3 | Libero | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
19.02.2022 16:00 | Hercegovac | 0 : 3 | ŽOK Leotar |
Vožd
Prijedor
|
|
Gradiška
Gradiška
|
19.02.2022 16:00 | Vožd | 2 : 3 | Gradiška | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Borac Stars
Banja Luka
|
19.02.2022 17:00 | Kotor Varoš | 3 : 0 | Borac Stars | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Prijedor
Prijedor
|
19.02.2022 16:30 | Kozara | 3 : 0 | Prijedor | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Vožd
Prijedor
|
19.02.2022 13:30 | Gradiška | 3 : 0 | Vožd |
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
19.02.2022
15:00
|
Derventa
Derventa
|
19.02.2022 15:00 | Crvena zvijezda 2 | : | Derventa | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Modriča - Optima
Modriča
|
19.02.2022 12:00 | Sloga | 3 : 1 | Modriča - Optima |
HE na Drini
Višegrad
|
|
Rudo
Rudo
|
19.02.2022 16:00 | HE na Drini | 3 : 0 | Rudo |
Žepče
Žepče
|
|
Maglaj
Maglaj
|
19.02.2022 18:00 | Žepče | 3 : 2 | Maglaj | ||||||
Čelik-R
Zenica
|
|
Bosna
Kalesija
|
19.02.2022 17:30 | Čelik-R | 3 : 0 | Bosna |
SA Volley
Sarajevo
|
|
Kakanj
Kakanj
|
19.02.2022 13:00 | SA Volley | 1 : 3 | Kakanj | ||||||
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
19.02.2022 14:00 | Smeč | 3 : 2 | Novi Grad | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
19.02.2022 16:30 | Čapljina | 3 : 0 | Alipašino Polje |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Lami
Brčko
|
19.02.2022 16:00 | Sloboda 2 | 0 : 3 | Lami |
Breza 1934
Breza
|
|
Student
Mostar
|
19.02.2022 16:00 | Breza 1934 | 3 : 0 | Student | ||||||
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Ilidža
Ilidža
|
19.02.2022 14:00 | Delminium | 0 : 3 | Ilidža |
Gimnazijalac
Kotor
|
|
Rudar
Pljevlja
|
19.02.2022 18:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
19.02.2022 19:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Albatros | ||||||
Luka Bar
Bar
|
|
Morača
Podgorca
|
19.02.2022 17:00 | Luka Bar | 3 : 0 | Morača | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Akademija
Herceg Novi
|
19.02.2022 19:00 | Budućnost | 2 : 3 | Akademija |
Taš
Beograd
|
|
Bečej
Bečej
|
19.02.2022 20:45 | Taš | 14 : 7 | Bečej | ||||||
Mladost
Pančevo
|
|
Stari Grad
Beograd
|
19.02.2022 19:45 | Mladost | 12 : 10 | Stari Grad | ||||||
NBG Vukovi
Novi Beograd
|
|
Rasina
Kruševac
|
19.02.2022 19:45 | NBG Vukovi | 20 : 7 | Rasina |
ŽAK
Kikinda
|
|
Košutnjak
Beograd
|
19.02.2022 19:00 | ŽAK | 19 : 10 | Košutnjak | ||||||
Singidunum
Beograd
|
|
Sava
Šabac
|
19.02.2022 10:30 | Singidunum | 7 : 7 | Sava | ||||||
Spartak Prozivka
Subotica
|
|
Dorćol
Beograd
|
19.02.2022 20:00 | Spartak Prozivka | 15 : 7 | Dorćol |